вверх  обратно

"Киев-Баскет" подписал игрока МБК "Николаев"

16.07.2019

22-річний атакуючий захисник Антон Мусієнко (192см, 86кг) підписав контракт зі срібним призером Суперліги Парі-Матч "Київ-Баскетом".

Вихованець харківського баскетболу (перший тренер – Леонід Демченко) три попередні сезони провів у складі МБК "Миколаїв". До цього виступав за столичні "Інфіз" і "Київ", а розпочинав професійну кар’єру у БК "Донецьк" 2012-го. Зокрема, у сезоні 2018/2019рр у складі МБК "Миколаїв" провів 26 матчів (3.9 очка, 1.7 підбирання, 1.2 результативні передачі в середньому за гру). Про фаховість цього гравця свідчить і той факт, що Антон залучався до збірних України усіх вікових груп – U-16, U-18, U-20.

Антон Мусієнко: – дуже радий новій можливості грати у столиці і стати частиною "Київ-Баскета". Докладу максимуму зусиль, щоб допомогти своїй новій команді стати чемпіоном. Великий плюс, що "Київ-Баскет" у цьому сезоні стартує у Лізі Чемпіонів і це теж виклик. Команду очолив дуже авторитетний тренер Айнарс Багатскіс, з нетерпінням очікую, коли почну працювати з ним.

– Як виник варіант з "Київ-Баскетом"?

– Пропозицію отримав через півмісяця після завершення сезону. Довго не вагався. Конкуренції не боюся. Навпаки, це змушує боротися і прогресувати ще краще.

– Слідкував за виступами "Київ-Баскета" минулого сезону?

– Звісно, так. Зустрічалися з киянами і у регулярному чемпіонаті, і у плей-оф. Міцна команда, але впевнений, у цьому сезоні вона буде ще сильнішою.

– Що для тебе повернутися грати до столиці?

– Радий цьому. Київ добре знаю, з багатьма новими партнерами також грав не раз, майже з усіма знайомий. То ж, вважаю, адаптуюся у "Київ-Баскеті" швидко і без проблем.

Источник: Киев-Баскет

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.