вверх  обратно

"Черкаськи Мавпы" подписали Александра Кушнирова

5.07.2019

"Черкаські Мавпи" продовжують готувати склад до наступного баскетбольного сезону в Суперлізі Парі-Матч. Черговим підсиленням команди Максима Міхельсона став досвідченний український центровий – Олександр Кушніров (1992 р.н, 210см), який останній сезон провів у складі чинних володарів Кубку України – "Дніпрі". Тоді центровий набирав у середньому 5.7 балів, збирав 3.4 підбирань та віддавав 1 передачу за 14 хвилин ігрового часу в матчі.

Також Кушніров є учасником Матчу Зірок Суперіги Парі-Матч сезону 2017/18, що відбувався у тому ж таки "Дніпрі".

Більшу частину кар’єри Олександр провів у "Миколаєві", де в сезоні 2017/18 був визнаний кращим центровим сезону 2017/18. Також у послужному списку бігмена значиться БК “БІПА-Одеса”.

Був в Олександра і досвід закордонних виступів: у сезоні 2012/13 Кушніров відіграв 5 матчів за литовський "Палангос", а декількома роками пізніше, в сезоні 2015/16 новоспечений черкасець грав в чемпіонаті Латвії та балтійській лізі за "Юрмалу".

Раніше "Черкаські Мавпи" продовжили співпрацю з Володимиром Конєвим та капітаном Олександром Кольченко, а також підписали Олександра Белікова.

Источник: mavpabasket.com

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.