вверх  обратно

Святослав Михайлюк: "Узнал об обмене в самолете после матча с "Индианой"

11.02.2019

Український баскетболіст Святослав Михайлюк минулого тижня змінив команду в НБА — його обміняли з Лос-Анджелес Лейкерс в Детройт Пістонз. 21-річний гравець уже встиг дебютувати за нову команду, набравши три очки в першому матчі.

У інтерв’ю The Athletic Михайлюк розповів про свої півроку в Лос-Анджелесі, очікування від Детройта та інші речі. Sport Arena вибрала найцікавіші моменти.

Про обмін і переїзд в Детройт

"Як дізнався, що мене обміняли? Власне, ми відіграли гру проти Індіани, уже були в літаку і мені прийшло сповіщення на смартфон. І я такий: "Ох, о’кей, мене обміняють. Це цікаво". Усе це відбулося близько півночі".

Про гру за Лейкерс

Лейкерс Михайлюк НБА

Святослав Михайлюк в формі Лейкерс, Getty Images

"Знав, чого очікувати від Лос-Анджелеса. Коли контракт з командою підписав ЛеБрон Джеймс, усі розуміли, що буде дуже складно і буде дуже обмаль шансів. Ти повинен бути дуже сфокусованим і знати, що робиш, що доволі складно для новачка, але ти ніколи не знаєш, що може трапитися.

Водночас ЛеБрон дуже допомагав молодим гравцям. Усі ветерани Лейкерс, як-от Раджон Рондо, ЛеБрон Джеймс, Тайсон Ченджер (коли він приєднався), Майкл Бізлі, дуже допомагали мені".

Про Детройт Пістонз

михайлюк детройт пистонз

Святослав Михайлюк, @DetroitPistons

"Пістонз переглядали мене напередодні драфту. Я був переконаний, що провів хороше тренування. Мені сподобалася франшиза і, думаю, я їм теж сподобався. Під час тренувань проходив тест у віртуальній реальності, це було доволі круто. Суть тесту полягала в тому, що мені треба було дивитися відео і приймати правильні рішення в певних ситуаціях. Таким чином проходить перевірка, як ти розумієш гру.

На драфті я думав, що потраплю в Пістонз, але ти ніколи не знаєш, як воно буде. Тепер розраховую, що в Детройті отримаю шанс показати, на що здатен. У мене був хороший воркаут тут, і я думав, що це хороша команда, куди я можу потрапити і допомогти своїми вміннями на паркеті".

Про Гріффіна та партнерів по Пістонз

"З ким знайомий з Пістонз? Знаю Брюса Брауна: ми їздили разом на багато воркаутів. До того ж, у нас є декілька спільних друзів, тож я його досить добре знаю. Крім нього — та мабуть нікого. Також я грав проти Люка Кеннарда на другому році навчання в колледжі, тож його трохи знаю.

Чи знаю я щось про Блейка Гріффіна? Ще тоді коли був в Україні, слідкував за Блейком: він тоді грав за Лос-Анджелес Кліпперс. Точно дивився його хайлайти, декілька матчів. Він був дуже атлетичним гравцем. А цього року він попав на Матч всіх Зірок, тож він точно один з найкращих гравців в Лізі".

Святослав Михайлюк був вибраний в другому раунді драфту-2018. Упродовж першого сезону українець уже відіграв 40 матчів в НБА: у середньому він проводить 10,7 хвилин за гру, за які влучає 33,3% кидків, набирає 3,3 очки, дає 0,9 асистів та 0,9 підборів.

Источник: СпортАрена

Добавил: Beaver
0

NEWSMAKER

  • 4789 грн.
  • 42 грн.
  • 7 грн.
  • 7 грн.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.