вверх  обратно

Евгений Мурзин: "К Латковичу есть вопросы"

13.12.2018

12 грудня головний тренер "Київ-Баскета" Євген Мурзін повідомив про своє позитивне рішення щодо потенційного гравця команди Мілоша Латковича. Свінгмен з Чорногорії проходив трай-аут у "Київ-Баскеті" – Мурзін переглядав Латковича у матчах Суперліги Парі-Матч, у яких кияни грали з "Політехніком" (77:81) і "Дніпром" (78:79).

Євген Мурзін, головний тренер "Київ-Баскета": – Ми залишаємо його у команді. Вважаю, що він надасть нам ту енергію, якої нам бракує у першій позиції. Дві гри він зіграв, як кажуть, з чистого аркуша. Бо до цього провів тільки два тренування з командою. Під час занять переконався, що він працьовитий хлопець, іншими словами – непоганий матеріал, з яким можна працювати. Добре влився у колектив. Отже, ми вирішили пролонгувати з ним контракт до кінця сезону. Так, до нього є запитання – і щодо розуміння дій у захисті, у нападі. Для цього потрібен час. Саме зараз маємо 10-денну паузу у чемпіонаті, відтак скористаємося нею. Розраховую, що він посилить команду вже у матчі з "Черкаськими Мавпами" (відбудеться 22 грудня у Палаці спорту).

Мілош Латкович, гравець БК "Київ-Баскет":
– Вже тиждень, як я у "Київ-Баскеті". Переконався – це гарна команда. Ми мали дві гри за цей період, нажаль, поступилися, але зараз вже готуємося до нових випробувань. Я добре сприймаю усі тренерські настанови. Щасливий від того, що став частиною "Київ-Баскета". Тут чудова атмосфера, хлопці добре прийняли, а команда ставить перед собою високі цілі. Ми обговорювали з тренером – де він мене бачить. Я готовий до усього. Я вперше в Україні, у Києві. Ще не мав часу познайомитися з містом. Але знаю, що воно дуже красиве і має славну історію. А те, що люди тут доброзичливі, я вже переконався.

 

Источник: Киев-баскет

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.