вверх  обратно

Кабмин перераспределил средства субвенции на строительство дворцов спорта в Украине

8.12.2018

Кабінет Міністрів України, за рішенням міжвідомчої комісії  Мінмолодьспорту з відбору об'єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво та реконструкцію палаців спорту, перерозподілів кошти субвенції на будівництво палаців спорту.

Так, обласний бюджет Рівненщини отримав  42 млн. грн., місто Хмельницький 54 млн. грн., місто Львів 54 млн. грн.

У серпні 2018-го в Рівному вже розпочалося будівництво багатофункціонального спортивного комплексу.  Місто Хмельницький   вже завершило виготовлення проектної документації  та готове починати будівництво.  На жаль, занепокоєння викликає місто Лівів, де розроблена проектна документація сучасного палацу спорту, але під загрозою початок його будівництва та своєчасне освоєння державної субвенції.   

На сьогодні ще три міста: Тернопіль, Черкаси та Вінниця допрацьовують свої проекти.

Нагадаємо, що за ініціативи ФБУ та підтримки Міністерства молоді та спорту, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України 2018 року було виділено субвенцію у 150 мільйонів на будівництво та реконструкцію палаців спорту.

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.