вверх  обратно

Горан Бошкович: "Доволен отборочной кампанией сборной Украины"

23.11.2018

Жіноча національна збірна України поступилася напередодні на виїзді в Іспанії в заключному матчі кваліфікації чемпіонату Європи 2019 року. Попри поразку наша команда вийшла в фінальний турнір.

Виступ команди в Іспанії прокоментував головний тренер Горан Бошкович.

"Якщо говорити суто по вчорашній грі, то ми розпочали дуже погано і дозволили іспанкам увійти у гру із підбираннями на нашому щиті і легкими м’ячами. Для того щоб відіграти це відставання і скоротити різницю до 1 очка, нам довелося докласти дуже багато зусиль, більше того скажу, що судді зробили кілька дивних свистків, як це було і на грі у Києві".

Загалом турнір пройшов добре, адже нам вдалося контролювати ситуацію у групі і різницю закинутих очок, навіть попри те що у серед суперників була Іспанія. Більшість наших матчів ми провели на дуже хорошому рівні і кваліфікаційним циклом я задоволений. Для нас було дуже важливим не бути залежними від результатів у інших групах, ми старалися зробити усе що б ситуація не вийшла з під контролю. Завжди демонструвати нашу найкращу гру із усіма суперниками було непросто, адже нам не вдалося обійтися без травм.

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.