вверх  обратно

Лидер "Киев-Баскета" может не сыграть в Кубке Украины

21.11.2018

Участь Моріса Кріка у матчах 1/8 фіналу Кубка України під запитанням. Про це повідомив головний тренер "Київ-Баскета" Євген Мурзін. Американський легіонер команди отримав пошкодження колінного суглоба у матчі Суперліги Парі-Матч "Запоріжжя" – "Київ-Баскет", що відбувся 19-го листопада і закінчився перемогою господарів 88:82.

Зараз Крік тренується окремо від основної групи і перебуває під пильним наглядом лікаря команди Сергія Дзюби. За словами останнього проблеми опорно-рухового апарату не дозволяють надмірно навантажуватися. Після кожного тренування Крік, який є одним з ключових виконавців у тактичних схемах Євгена Мурзіна, проходить медичні процедури. Наразі не йдеться про відновлення Моріса до грудневих матчів регулярного чемпіонату. Сьогодні лікар намагається “поставити” його на ноги до кубкового протистояння з "Тернополем-ТНЕУ".

Нагадаємо, з метою популяризації баскетболу у західному регіоні прийнято рішення провести обидва матчі 1/8 фіналу між "Київ-Баскетом" і "Тернополем-ТНЕУ" на майданчику останнього, у Тернополі. Вони заплановані на 23 і 24 листопада.

Источник: kyiv-basket.com.ua

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.