вверх  обратно

Историческое достижение! Шесть сборных Украины вышли в финал чемпионатов мира по баскетболу 3х3!

1.11.2018

Чоловіча та жіночі збірні України 3х3 отримали перепустку на чемпіонат світу! Більше того Україна стала однією з трьох країн, які будуть у червні 2019-го представлені на дорослому чемпіонаті світу двома збірними. Головний турнір світу відбудеться в Амстердамі 11-16 червня. Окрім федерації баскетболу України дві збірні на чемпіонат світу поїдуть від Японії, Китаю, Росії та Монголії.

   Цього разу ми взагалі досягли історичного результату! Відразу шість збірних влітку представлятимуть нашу державу на чемпіонатах світу! Окрім головних команд країни це дівчата та хлопці у віковій групі U23, а також дівчата і хлопці U18.


   1 листопада кожного року ФІБА 3х3 визначає країни, збірні яких отримують місця на чемпіонатах світу наступного року завдяки рейтингу національних федерацій. Україна є однією з топових країн з баскетболу 3х3 завдяки стабільно високим результатам національних збірних, високі активності організаторів та великій кількості внутрішніх змагань. Сьогодні Федерація баскетболу України отримала лист з підтвердженням виходу наших національних збірних на фінали одразу трьох світових кубків 2019


02 - 06 Жовтня 2019 - Чемпіонат Світу Ю23 (чоловіки і жінки), Сіань (Китай) 

11 - 16 Червня 2019 - Чемпіонат Світу (чоловіки і жінки), Амстердам (Нідерланди)

03 - 07 Червня 2019 - Чемпіонат Світу Ю18 (чоловіки і жінки), Улан-Батор (Монголія)

   Відзначимо, що у загальному світовому рейтингу Україна на сьогодні на високому 2-му місці! Вище лише Китай. У загальному Європейському рейтингу 3х3 ми перші! Це єдиний командний вид спорту у якому наша країна посідає такі високі позиції.

Рейтинг збірних України у Світі та Європі:

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.