вверх  обратно

"Черкаськи Мавпы" потеряли очередного лидера перед матчем Кубка Европы ФИБА

23.10.2018

За словами головного тренера "Черкаських Мавп" Максима Міхельсона, американець Брендон Янг травмувався у грі проти «Хіміка» і на 99% не зіграє 24 жовтня проти "Бакена" в Кубку Європи ФІБА.

Максим Міхельсон розповідає про тяжку кадрову ситуацію в команді напередодні гри проти «Бакена». При цьому він не втрачає оптимізму:

«Нам не допоможуть відразу 5 гравців: Конєв, Липовцев, Бояркін, Бірута, додався Брендон Янг.
Будемо грати тими, хто є. Ми всюди шукаємо позитив. Адже такі ігри - це величезний досвід для наших молодих гравців. Так, наприклад, Іван Ткаченко грає регулярно по 30 хвилин, Діма Скапінцев отримує ігровий час.

Так вийшло, що я зараз по суті наново знайомлюся з командою. Плани, малюнок та модель гри – все змінюється по ходу сезону. На сьогодні випали гравці основної ротації, додамо сюди ще Кольченка, який продовжує відновлюватися після операції. Ми, тренери, самі не знаємо, що очікувати від команди. Зараз ми «латаємо» дірки», - розказує він.

Також Міхельсон розповів, як команда готувалася до гри проти данського клубу:

«Ми розібрали атаку суперника. Команда агресивна і технічна в атаці. Багато цікавих індивідуально сильних гравців. Можу відзначити дуже швидкий напад: команда біжить і атакує на 4-6 секунді.

Ми ретельно готуємося до гри і готуємо для суперників кілька сюрпризів…», - пояснює наставник.

Максим Сергійович розраховує на максимальну концентрацію та самовіддачу гравців:

«Я сподіваюся, що за рахунок концентрації, самовіддачі гравців, розуміння, що в ситуації, яка склалася, важливо грати за себе і за «того хлопця», - ми будемо грати на перемогу», - розказав він.

Ігор Бояркін ще заліковує травму. Він присутній на тренуванні і ділиться прогнозами щодо свого повернення в гру:

«Я набираю по троху форму. Надіюсь, в найближчі тиждень-два зможу повернутися на паркет. Зараз займаюся в басейні, в тренажерному залі, індивідуально працюю з тренером», - розказує він.

Захисник «Мавп» Клім Артамонов розповідає про підготовку до гри:

«Ми чітко розібрали суперника: це дуже швидка команда.

Проте ми у будь-якому разі граємо вдома, а отже, орієнтуємося на перемогу. Ті моменти, які відпрацьовували на тренуваннях, будемо намагатися виконати на майданчику. Сподіваюся, після важкої роботи, зможемо добитися результату», - сказав він.

Источник: mavpabasket.com

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.