вверх  обратно

В Одессе состоялся международный турнир ветеранов

8.10.2018

За підтримки Одеської міської федерації баскетболу та Одеської обласної спілки ветеранів баскетболу в місті відбувся міжнародний турнір серед ветеранів. У ньому взяли участь п'ять команд - дві жіночі збірні Одеси та України категорії 45+ і три чоловічі збірні – Одеси, України та Литви категорії 55+.

Головною інтригою стало протистояння жіночої команди Одеси та збірної України категорії 45 +. У першому поєдинку команди боролися до останнього, зустріч завершилася бойовою нічиєю 51:51. Під час другої зустрічі визначальним став ривок у 7 очок від збірної України під кінець першої половини. Підсумковий рахунок - 59:67.

По завершенню турніру місця серед чоловічих команд 55+
1- збірна Одеси
2 - збірна України
3 - BBG PERLAS Литва

За підсумками змагання всі команди отримали золоті медалі, як переможці турніру, адже головне в поєдинках ветеранів - не перемога, а яскраві та позитивні емоції, які отримали гравці.

Найкращими гравцями визнані в жіночих командах 45+ Олена Вергун, Ольга Котова, у чоловіків 55+ Юрій Пушкарьов, Мугасиндас Лукосиус.

У наступному році організатори розраховують вдвічі збільшити кількість учасників турніру і провести його з таким же успіхом. Організація турніру пройшла на прекрасному рівні. Щиро дякуємо Одеській спілці ветеранів баскетболу, особисто Ігорю Глущенкову, який знаходить можливість і надає допомогу в організації та проведенні турніру.

 

Источник: ukrbasket.net

Добавил: aks700
0
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.