вверх  обратно

Комментарии тренеров после матча "Киев-Баскет" - "Черкаськи Мавпы"

13.09.2018

12 вересня "Київ-Баскет" здобув певною мірою знакову у клубній історії перемогу, здолавши у товариському матчі "Черкаські Мавпи" 94:84.

До вашої уваги коментарі тренера господарів Олександра Лохманчука і головного тренера "Черкаських Мавп" Максима Міхельсона.

Максим Міхельсон
: – Цифри на табло наштовхують тільки на одне: тренер має займатися командою, бути з нею і готувати її до серйозних турнірів. Бо зараз так виходить, що я у збірній, команда тренується без мене, зрештою, як і у Київ-Баскета. Але ми бачимо різницю. Тут чимало чинників мають місце. По-перше, у нас Кобець і Конєв зараз у збірній. А це ті хлопці, які мають нам допомогти у Єврокубку. Також нам катастрофічно бракує ще одного великого гравця. І ось у тому складі, у якому ми зараз є, не працюючи з командою, не відпрацьовуючи принципи захисту і нападу, вимагати чогось зрозумілого від команди на майданчику непросто. Зараз буде розмова з командою у роздягальні і я сподіваюся, що після цієї гри ми зробимо висновки і завтра продемонструємо якісніший баскетбол. Поки що я вкрай незадоволений побаченим. Ці спаринги потрібні насамперед для того, щоб я мав хоча б якусь можливість бачити команду. Бо 20-го вересня ми граємо Єврокубок, а востаннє я бачив команду 3-го вересня (перед початком тренувальних зборів національної збірної України – ред.). Виходить 2.5 тижня команда готується без мене. Так не можна. Тому вирішили, щоб хоча б на ці дві гри можна було зробити хоч якусь корекцію, робити висновки з того, що можна змінити, дати відповідні вказівки асистенту тренера, щоб він допоміг. Знов таки, сьогодні було завдання дати можливість розбігатися Кольченку, який пропустив передсезонну підготовку, ігри у Прибалтиці. Поки що він не у формі, не готовий. Але ми сподіваємося, що за рахунок цих двох ігор він упіймає хоч якийсь ігровий ритм. Бо нам однозначно бракує такого гравця, як він. Він був лідером команди минулого року, і звісно, цього року ми також на нього розраховуємо. Ну і, повторюся, і Саша Кобець і Володимир Конєв поїдуть з командою на Єврокубок. Впевнений, вони додадуть команді і якості, і виконавчої майстерності.

Олександр Лохманчук: – перемагати завжди приємно. Незалежно від того, хто проти тебе грає – чемпіон, чи ні. Але чемпіона, можливо, вдвічі приємніше обіграти. Ми переслідуємо у цих спарингах свої цілі. Перемоги – це добре. Але дуже багато брака побачив у діях гравців. Так, ми чимало кидків влучили, тому можливо гравці могли собі дозволити помилятися, але у більшості випадків це неприпустимо. Триває підготовка до сезону. Граємо під навантаженням. То ж витримати високий темп усі 40 хвилин деяким важко. Друга половина матчу пройшла не так інтенсивно, як того хотілося б. Наприкінці матчу суперник виглядав свіжішим. Нам забракло і «фізики» і досвіду, щоб до кінця зіграти на високому рівні у захисті. Завтра знову буде гра. Наша мета – продовжити переглядати молодих хлопців, американських легіонерів. Все ж таки побачити їх у боротьбі з чемпіоном України для нас важливо. Це гарна обкатка для молодих. Маємо нагоду показати їм – до чого готуватися у матчах Суперліги. Ми продовжуємо працювати над фізичними кондиціями гравців, поки що придивляємося до того, хто на що здатний.

Источник: kyiv-basket.com.ua

Добавил: aks700
7

NEWSMAKER

  • 4853 грн.
  • 771 грн.
  • 155 грн.
  • 7 грн.
  • 7 грн.
  • 7 грн.
  • 7 грн.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.