вверх  обратно

Врачи поставили неутешительный диагноз ключевому игроку "Черкаських Мавп"

27.08.2018

Травма Ігора Бояркіна, яку розігруючий «Черкаських Мавп» отримав у розташуванні Національної збірної України, виявилася значно серйознішою попереднього прогнозу лікарів.

Після невдалого приземлення під час ігрового епізоду на турнірі у Китаї Ігор травмував праву ногу – тріщина п’ятої плюсневої кістки стопи.Через побоювання щодо відновлення захисника днями Ігорю зробили операцію. За прогнозами лікарів захисник пропустить близько двох місяців. Таким чином, Ігор не зможе допомогти “Черкаським Мавпим” у стартових матчах Кубку Європи проти чемпіона Норвегії - “Кьонгсберг”, (20 та 26 вересня), а також у матчах Суперкубку України проти “Дніпра” (23 та 30 вересня).

“Дуже прикро усвідомлювати, що ти не зможеш допомогти команді у такий важливий період сезону. У перші дні після вердикту лікарів у мене були зовсім паршиві відчуття…. нічого не хотілося, ні їсти, ні говорити…. Але це спорт, потрібно пройти і крізь ці випробування”, - говорить Ігор.

Источник: mavpabasket.com

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.