вверх  обратно

"Черкаськи Мавпы" подписали первого легионера

25.08.2018

«Черкаські Мавпи» підсили свій склад першим легіонером у це міжсезоння. Ним став американський атакуючий захисник Брендон Янг.

27-річний Брендон Янг (193 см) народився у Вашингтоні. У студентській лізі виступав за команду університету De Paul. Опісля відіграв 19 матчів в D-лізі за Texas Legends. У 2015 році переїхав в Європу, де виступав в складі грецького «Lavrio» та за «Monthey» із Швейцарії.

У Швейцарії у 2017 році виграв чемпіонат та кубок країни.Янг завершив минулий сезон в Греції, де грав за «Kolossos». У 12 іграх чемпіонату він здобував в середньому 11,2 очки, реалізовуючи 37,5% дальніх кидків і 53,8 % двоочкових. До переїзду в Грецію він також виступав в Лівані за Champville, де набирав 14,3 очка за гру в 16 матчах.Окрім позиції другого номера, Янг також здатен зіграти і розігруючого.

Раніше «Мавпи» продовжили співпрацю із Кольченком, Конєвим, Липовцевим, Бояркіним, з вихованцями клубу Ткаченком, Скапінцевим і Русловим, а також повернули в свої лави Чумакова.
 

Источник: mavpabasket.com

Добавил: aks700
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.