вверх  обратно

Подписан указ о строительстве современного спорткомплекса во Львове

21.04.2018

Міський голова Львова Андрій Садовий підписав розпорядження «Про утворення робочої групи для будівництва Палацу спорту на просп. Червоної Калини (у межах громадського центру на Сихові). Очолила робочу групу директор департаменту гуманітарної політики Галина Слічна.

«Ми минулого тижня обговорювали процес будівництва спортивного комплексу на Сихові. Ми у межах цього проекту хочемо збудувати великий амфітеатр, який буде вміщати понад 2,5 тис глядачів, а це дуже важливо для проведення міжнародних різних заходів, які підтримуються європейськими федераціями. Ми собі поставили дуже амбітну ціль, аби збудувати цей комплекс і зробити це все достатньо швидко. У цьому році ми повинні почати перший етап робіт, тим більше ми очікуємо підтримку з боку Уряду, мова йде про 30 млн гривень, ми подали вже документи. Важливо, щоб у цьому комплексі можна було приймати чемпіонати Європи і з баскетболу, і з волейболу, і з гандболу… Я своїм розпорядженням створюю робочу групу, яка буде системно моніторити процес будівництва спорткомлексу на Сихові. Це є об’єкт, який вартуватиме для громади міста Львова понад 200 млн гривень, тому дуже важливо вибудувати логістику цього процесу», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Відповідно до результатів Всеукраїнського відкритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію спортивного комплексу у житловому масиві «Сихів», з метою будівництва Палацу спорту на просп. Червоної Калини (у межах громадського центру на Сихові), розпорядженням міського голови створено робочу групу, яка розробить дорожню карту робіт для будівництва Палацу спорту, а також здійснюватиме контроль за ходом будівництва.

Нагадаємо, місто планує збудувати новий сучасний спорткомплекс. У 2017 році було проведено Всеукраїнський архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію спортивного комплексу в житловому масиві «Сихів». Переможцем конкурсу стала ТАМ «Кудін». Відтак до серпня наступного року планують завершити розробку проекту і до кінця 2018 року розпочати будівельні роботи.

Проект-переможець пропрацьований дуже добре і видно, що технологія самих планів є добре знайома архітектору. Тут добре опрацьована конструктивна схема з конкретними пропозиціями. Поза завданням цей проект запропонував рішення використати дах цієї споруди як гірку, де можна кататися на санках і різних видах нартів. Таке рішення навіть дає можливість професійно навчатися гірськолижному спорту. У теплий період року автори запропонували робити дах зі штучного покриття, щоб навіть влітку цю локацію можна було використовувати для катання.

Автор розмістив по осі північ-південь об’єкти згідно з вимогами спортивних майданчиків. Йому вдалося вмістити 4 спортивні майданчики з одної сторони вулиці, а з іншої він розмістив універсальне поле. Фактично, об’єкт обладнаний всіма функціями, які були потрібні. Зали різних ігор розмістили у цьому проекті в один ряд вздовж, але фактично два об’єми розміщені у двох рівнях. Перший об’єм – рецепція і всі роздягальні, а також дворівневі зали у найвищій частині. Це дало можливість компактно все розташувати. Журі дуже сподобалося рішення по розділенню цих функцій і запропоновані інженерні мережі, які передбачають використання інфрачервоних панелей, які у високих приміщеннях дуже добре працюють і можуть відмикатися по окремості: якщо грає лише один зал, то інші можуть не обігріватися, що дозволяє в майбутньому багато економити. Така система опалення не вимагає дуже добре ізольованого фасаду, тому витрати на фасад теж у кошторисі будуть менші. Попри це автор також застосував на фасадах недорогий і легкий матеріал – полікарбонат, який є значно дешевший і легший, ніж скло, що також полегшить конструктив і виконання проекту. Журі дуже сподобалася простота форм: лаконічність, простота конструктивної схеми і можливість сегментованої реалізації цього об’єкту.

Спортивний комплекс передбачено для використання п’ятьма федераціями дитячого та дитячо-юнацького спорту:

- Регбі

- Гандбол

- Баскетбол

- Волейбол

- Водне поло

Источник: city-adm.lviv.ua

Добавил: aks700
7

NEWSMAKER

  • 4132 грн.
  • 596 грн.
  • 155 грн.
  • 7 грн.
  • 7 грн.
  • 7 грн.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.