вверх  обратно

"Черкаськи Мавпы" сыграли в боулинг с болельщиками

14.03.2018

“Черкаські Мавпи” провели масштабний боулінг турнір з уболівальниками. За традицією кожного сезону наш клуб проводить зустріч команди з уболівальниками. Часто це відбувається у вигляді спортивних турнірів. Цього разу ми вирішили повернутися до практики турніру у боулінгу. Наш партнер – клуб “Luсky Strike” запропонував свою теплу локацію для зустрічі друзів.

  Цього разу у боулінг турнірі узяла участь рекордна кількість учасників. Окрім 13-ти гравців основи та тренерського штабу поспілкуватися у спортивній атмосфері прийшло близько 40 уболівальників, серед них як старожили фан-сектора, так і зовсім юні прихильники нашого клубу.
А техніка кидка все ж баскетбольна...


    
Учасники були поділені шляхом сліпого жереба на 8 команд. Збірні пройшли два кола змагань. Перший був тренувальним, а от другим – заліковим. Виявляється найкраще серед гравців у боулінг грає Макс Конате. Форвард “Черкаських Мавп” протягом турніру вибив відразу пять страйків. А от серед уболівальників рівних не було Олександру Сотникову, який у заліковому турнірі набрав 163 очки. Це був абсолютний рекорд змагань, за що Саша і отримав приз MVP від нашого партнера – ТМ “Сатурн”.

    Та не призи і результати були головними на цій зустрічі. Свято вдалося завдяки теплому спілкуванню та дружній атмосфері. Багато жартів, веселих історій та просто гарного настрою булу подаровано один одному учасниками зустрічі. Говорили і про найближчі матчі, які “Черкаські Мавпи” проведуть дома 23-го та 25-го березня. До речі, квитки на ігри уже доступні в онлайні.  
 

  Фінал турніру таки мав спортивну складову. Тут як і у професійному боулінг турнірі усе вирішували заключні кулі. В підсумку перемогу святкувала команда “Сёма», де окрім самого “Сёми» запалювали Конате і Сотников, свої дорогоцінні бали у загальну перемогу вклали і директор “Темпу” – Олександр Згіблов та директор “Черкаських Мавп” – Володимир Гриценко. Друге місце зайняла команда “Молодые бобры», а третьою була команда «Страйк».

  Кожен призер цього вечора отримав пам’ятну медаль учасника турніру “Родина “Черкаських Мавп”. А після основної частини програми у вболівальників була нагода поспілкуватися та сфотографуватися з гравцями команди. Однак, головним подарунком був прекрасний настрій який безперечно залишився у кожного з учасників цього свята!


Команда “Молодые бобры»Команда "Сёма"

Источник: mavpabasket.com

Добавил: ZBIG
0

NEWSMAKER

  • 4110 грн.
  • 709 грн.
  • 201 грн.
  • 42 грн.
  • 33 грн.
  • 21 грн.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.