вверх  обратно

ФБУ отреагировала на эмоциональные заявления Хедо Туркоглу

3.03.2018

Після двох поспіль поразок збірної Туреччини у матчах другого вікна кваліфікаційного турніру до Чемпіонату світу 2019 президент Турецької баскетбольної федерації Хідайєт Туркоґлу розкритикував суддівство і заявив, що у ФІБА мають місце злі наміри проти Туреччини, а федерація вимагає перегляду ставлення до національної збірної і відставки голови суддівського відділу ФІБА Європа.

Враховуючи те що дана заява безпосередньо стосується і збірної України, яка грає у тій самій відбірній групі на Чемпіонат світу що і збірна Туреччини і влітку цього року обидві команди мають зустрітися у Туреччині, ФБУ звернулася за роз’ясненням до колег чи можна вважати це інтерв’ю Хідайєта Туркоґлу офіційною позицією турецької федерації. Нижче наводимо лист-запит.


Генеральному секретарю
Федерації баскетболу Туреччини
Сенґуну Сербюленту

Електронною поштою

2 березня 2018 р.

Шановний пане Сенґуне,

Звертаємось до Вас з приводу статті, розміщеної 1-го березня на сайті Агенції Анадолу та Eurohoops.net, в якій Президент Турецької баскетбольної федерації, Хідайєт Туркоґлу, заявляє про своє незадоволення суддівством двох останніх ігор збірної Туреччини в кваліфікації до Чемпіонату світу 2019 та вказує на злі наміри ФІБА Європа проти Турецької баскетбольної федерації.

Враховуючи зазначене, просимо Вас підтвердити чи спростувати, що дана заява є офіційною позицією пана Туркоґлу, як президента ТБФ.

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.