вверх  обратно

Львовские баскетболисты провели мастер-класс для детей

28.02.2018

Професійній львівські баскетболісти провели майстер-клас для дітей, які активно розпочинають займатися цим ігровим вид спорту. Спортивний захід відбувався в приміщенні Львівської СШ №45, адміністрація якої всіляко сприяє розвиткові баскетболу в школі й у місті загалом.

Для спортивного зростання завжди необхідно мати біля себе сильнішого, того, хто спонукатиме до роботи. А для дітей зустріч із професійним баскетболістом – це ще й неймовірна радість. Саме таку можливість отримали діти 2005 року народження та молодші. Відпрацювати елементи баскетболу в цікавій естафеті юні шанувальники цього спорту змогли разом із гравцями БК «Львів»-УАД Енісом Джалялем, БК «Віта-Агро» Олександром Комарянським та Владиславом Полпаноком, БК «Львівська Політехніка» Артемом Соловйом та БК «Калуш» Андрієм Співаком. Після цього діти поділилися на команди з професійним спортсменом у кожній та зіграли між собою. Завершилось це дійство матчем дітей проти професійної команди й солодкими призами та ігровими м’ячами для майбутніх зірочок львівської школи баскетболу.

«Як організатор заходу висловлюю щиру подяку гравцям, які змогли знайти час у своєму тренувальному графіку і приділити увагу тому, без чого український баскетбол не матиме майбутнього – новому поколінню. Сподіваємось, перша зустріч у такому форматі стане далеко не останньою», - сказав дитячий тренер та організатор майстер-класу Михайло Курса.

Добавил: Beaver
0

NEWSMAKER

  • 3172 грн.
  • 534 грн.
  • 201 грн.
  • 42 грн.
  • 26 грн.
  • 14 грн.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.