вверх  обратно

В Черкассах запланирован многомиллионный проект по строительству арены

27.02.2018

Черкаський виконком ухвалив деякі зміни до міського бюджету на 2018 рік. Необхідність у такому рішенні виникла тому, що місту необхідно отримати державну субвенцію, за рахунок якої Черкаси зможуть розвивати свою спортивно-культурну інфраструктуру. Наприклад, планується спрямувати 5 млн. грн. на будівництво в Черкасах сучасної спортивно-концертної арени. Її заплановано збудувати в ПЗР. Про це повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».

Цей багатомільйонний проект(загалом його вартість сягатиме 80 млн. грн.) давно на слуху. Для втілення амбіційного проекту в життя, наразі, знадобиться співфінансування, тобто акумулювання коштів з державного, міського та обласного бюджетів. Якщо всі ці складові щасливо складуються, то Черкаси вже за два роки зможуть побудувати цікавий інфраструктурний об’єкт.

Арена-трансформер вміщуватиме 2,5 тисячі глядачів і зможе приймати змагання з баскетболу, міні-футболу, боксу, а ще слугуватиме площею для концертів, масштабних танцювальних конкурсів та занять бальними танцями.

Вартість утримання арени, що після будівництва має перейти в комунальну власність, поки що не відома. Проте, очевидно, такий об’єкт задля самоокупності не зможе пустувати, тож потребуватиме ретельного менеджменту. Виконком погодився з неохідністю будівництва в Черкасах спортивно-концертного комплексу. Між тим, питання ще має отримати підтримку депутатів на сесії міської ради.

Источник: novadoba.com.ua

Добавил: aks700
7

NEWSMAKER

  • 4110 грн.
  • 709 грн.
  • 201 грн.
  • 42 грн.
  • 33 грн.
  • 21 грн.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.