вверх  обратно

Во Львове избрали нового президента городской федерации баскетбола

2.02.2018

Дмитро Крамар став президентом Львівської міської федерації баскетболу. На цій посаді відомого у минулому спортсмена підтримала уся баскетбольна громадськість Львівщини під час загальних зборів. Він став єдиним кандидатом, за якого усі члени виконкому проголосували одноголосно.

Обрання віце-президентів Львівської міської федерації баскетболу наразі відтермінували, однак під час загальних зборів більшість присутніх підтримала ідею оновити склад виконавчого комітету.

Під час свого виступу Дмитро Крамар, до слова, колишній професійний баскетболіст, наголосив, що прекрасно знайомий з усіма проблемами розвитку цього виду спорту на Львівщині і зробить все можливе для того, щоб баскетбол у нашому регіоні набував більшої популярності. Особливу увагу новообраний президент пообіцяв приділяти розвитку дитячо-юнацького баскетболу.

Нового очільника Львівської міської федерації баскетболу привітав і Антон Нікулін, начальник управління молоді та спорту ЛМР. Останній додав, що до 2020 року у Львові буде сучасний спорткомплекс, де також культивуватимуть і баскетбол. Антон Нікулін додав, що на проектну документацію спорткомплексу уже виділили 16 мільйонів гривень.

Источник: galinfo.com.ua

Добавил: Gabriel_Gray
0

NEWSMAKER

  • 3179 грн.
  • 534 грн.
  • 201 грн.
  • 42 грн.
  • 26 грн.
  • 14 грн.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.