вверх  обратно

Вячеслав Евстратенко: "В плане логистики в Лиге чемпионов может возникнуть "головная боль"

13.09.2017

Директор БК Будівельник В’ячеслав Євстратенко розповів про те, як забезпечити якісне проведення матчів у щільному графіку кваліфікації Ліги чемпіонів. Нагадаємо,  у двох матчах 19 і 21 вересня між косовською Пріштіною і мінським Цмокі визначиться суперник Будівельника у другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. Команда Володимира Коваля свій перший поєдинок зіграє 24 вересня на виїзді, а матч відповідь - 26 вересня. У разі перемоги білоруського клубу матчі відбудуться у Мінську і Києві відповідно. У разі успіху Пріштіни, українським вболівальникам доведеться зачекати на першу домашню гру столичної команди. Через відсутність дипломатичних стосунків між Україною і Косово, домашню гру "будівельники" проведуть у Литві.

- Гравці команди усвідомлюють, що у них попереду щільний графік  ігор. Він непростий, але він є і тренери корегують підготовку. А ось для менеджмента клубу це завдання не з легких. Треба буде діяти оперативно. Якщо це буде білоруський ЦМОКІ, це одна справа. Ми знаємо – що першу гру проводимо 24 вересня у Мінську, а матч-відповідь – 26 вересня у Києві. Інша справа – Косово. Якщо пройде ця команда, першу гру маємо грати у Приштині, а матч-відповідь плануємо зіграти у Литві. У плані логістики це головний біль. Ось і усе. На Мінськ літають кілька рейсів щодня. З Литвою складніше. Та й проводити домашній матч на нейтральному майданчику – це не дуже добре. Бо ж розраховувати на підтримку вболівальників у таких випадках не доводиться.

- У разі успішного подолання другого кваліфай-раунду Ліги чемпіонів у вас буде тільки три дні перепочинку, а далі – наступне випробування – французький Нантер (матчі заплановані на 29 вересня і 2 жовтня – ред.). Встигнете підготуватися?
- Нам треба давати результат, але зараз граємо передсезонні турніри, там теж йдуть дві чи навіть три гри поспіль. Гравцям важкувато, але ми не перші, хто грає так. Думаю, усі хлопці хочуть грати і у Лізі чемпіонів, і у Суперлізі. Та й по собі знаю – спортсменам краще грати, ніж тренуватися.

- Команда вже набула остаточного вигляду перед стартом у кваліфікації Ліги Чемпіонів чи ще ні?
- Думаю, найближчим часом ми ще зміцнимо позицію третього номера, що вірніше сказати – доукомплектуємо. Але 12 гравців для заявки маємо. І вони готові вирішувати завдання.
 

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.