вверх  обратно

Легионер "Мавп" - о впечатлении, о карьере и о планах на будущее

3.09.2017

Першим легіонером нового сезону для «Черкаських Мавп» став екс-гравець збірної Чорногорії – Марко Поповіч. На сьогодні форвард пристосовується до життя у Черкасах та знайомиться з клубом. У топовому клубі Чорногорії Поповіч був сильним системним гравцем з хорошим захистом та високим відсотком реалізації триочкових. 

- Марко, вітаємо тебе у клубі. Встиг уже обжитися у Черкасах?
– Чесно скажу, у мене не було особливо часу подивитися місто. Поки у мене лише робочий графік. Я б дуже хотів більше побачити Україну і Черкаси зокрема. Думаю, у мене буде можливість це зробити по ходу сезону.

– Я знаю, що ти знайомий з деякими легіонерами, які свого часу виступали у Черкасах.

– Так, у мене є декілька знайомих. Насамперед, це мій земляк – Іван Кольєвіч, який доволі успішно виступав за «Черкаські Мавпи». Також знаю боснійця Фелікса Коядіновича та Войдана Стояновскі з Македонії. Здається, усі ці гравці провели хороші відрізки у Черкасах, чого хочу і я. У складі «Будучності» я часто перетинався з українськими клубами – це «Хімік» та «Будівельник». Це були хороші команди із сильною грою та непоганим складом.

– Ти майже усю кар’єру провів в одному клубі – це топ-команда Чорногорії – «Будучность». Чому пішов звідти?

– Я провів 11 сезонів у цьому клубі, але у мене була травма коліна. Я пропустив серйозний відрізок і змінив клуб. Знаходити свою форму я почав у минулому сезоні в Косово. Думаю, це був ідеальний варіант для мене . За минулий рік я отримав упевненість у собі. Я розумію, що рівень українського чемпіонату дещо сильніший, мені подобається цей виклик і це для мене хороша можливість ще раз заявити про себе.

- Зараз ти – єдиний легіонер у складі. У таких умовах тобі комфортно?

– Поки мене все влаштовує, я не відчуваю себе відрізаним від соціуму. Постійно спілкуюся з партнерами по команді, зараз товаришую з вихованцем клубу – Нікітою Русловим, який усе в Черкасах знає. Все нормально. Незабаром у команду приїдуть ще кілька легіонерів, можливо, буде ще ліпше для мене, але ще раз повторюся, що і так комфортно себе почуваю.

– На чемпіонаті Європи за кого уболіваєш, окрім Чорногорії?

– У цьому турнірі мені подобаються усі команди. Вони показують сильний баскетбол, помітно, що немає відвертих аутсайдерів. Зараз принагідно буду стежити за виступами української збірної. Тим більше, що там виступають два моїх нових одноклубники. Цього разу у мене немає сумнівів щодо фавориту турніру – це збірна Іспанії, яка однозначно має вигравати Євробаскет.

– У команді уже говорили про завдання на сезон?

– Ми лише розпочали підготовку до нового сезону. Пики ми не можемо зібратися повним складом. Тому особисто я не можу сказати, наскільки сильна команда у нас буде, хоча я розумію, що нашим завданням буде боротьба за нагороди.

В складі "Будучності" він 8 разів вигравав чемпіонат Чорногорії і 7 разів вигравав кубок.
Минулий сезон Попович провів в чемпіонаті Косово, де в складі "Башкимі" набирав 12 пунктів і 3,7 підбирання.

Источник: mavpabasket.com

Добавил: Ruslan1996
7
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.