вверх  обратно

Валерий Плеханов подвел итоги группового турнира Универсиады

26.08.2017

Завтра студентська збірна України вступає у боротьбу за місце у десятці найкращих команд Універсіади. Шанс вийти у чвертьфінал українці втратили поступившись ізраїльтянам, проте не меньше турнірне значення мала гра проти збірної Литви днем раніше.

Валерій Плеханов: «Сказати, що поразка від Литви була дошкульною – це нічого не сказати, важко передати наскільки прикро програвати такі матчі. Це був рівний поєдинок двох хороших команд. Перші 2 чверті ми взагалі йшли абсолютно нарівно, лише у третій програли суперниками 2 очки і 3 у заключній, але з такою різницею усе могло повернутися й у інший бік. По жодному ігровому показнику ми не поступалися литовцям, ми програли тільки у підбираннях. Дуже важко виграти відскок, коли уже у середині другої чверті у нас обидва центрові мали по 3 фоли. До того ж з цих 6 порушень, 4 було зафіксовано у нападі. Часом, трактування правил одним з рефері здавалося нам дивним, за це я поплатися технічним зауваженням, Клима Артамонова хотіли дискваліфікувати на кілька матчів узагалі. З’ясування стосунків у нас забирало багато енергії, проте причина поразки не у цьому, а в тому що агресії і Загреби, і Петрова нам забракло під щитами, більшу частину гри хлопці боялися підняти руки. У цій ситуації якнайкраще проявив себе Володимир Шевченко він зібрав 14 підбирань, але його можливості не безмежні, от цієї дещиці нам не вистачило, щоб зрівнятися із суперником по підбираннях і вирвати перемогу. До речі, суддівську бригаду після цього матчу було вирішено відсторонити від ігор за участі нашої збірної, а питання із можливою дискваліфікацією було розглянути на користь Клима.

Щодо гри із Ізраїлем, то тут важко щось пояснити, але усі хто грав у баскетбол зають, що бувають такі матчі, які ти просто не можеш виграти. Ми ще мали шанс на вихід з групи з другого місця і налаштовувалися на бій. Проте наприкінці першої чверті пропустили ривок суперників, саме тоді у них полетіло. Фактично до великої перерви вони зняли усі питання. Ми намагалися боротися, якось повернутися у гру, але вони були сильнішими. Якщо повернутися до фактажу, то вони закинули 14 із 26 дальніх, це при тому, що ми захищалися агресивно як завжди. До того ж нам не вдалося усунути наші проблеми із підбираннями.  Після гри із Литвою ми розібрали усі ситуації, але щити програли знов. Ізраїль використав ті самі ходи, які допомогли литовцям. Підкреслюю Ізраїль дуже сильна і грамотна команда, відмінно зіграна, 6 хлопців із цієї збірної до вильоту на Універсіаду тренувалися із національною командою. Це дуже серйозний суперник.

Зараз головна наша проблема – це емоційна яма і розчарування. Налаштуватися на боротьбу за 9 місце дуже складно, особливо після хорошого старту, а потім двох дошкульних поразок. Хлопці були готові боротися за вищі місця і тепер їх дуже важко повернути до того ж ментального стану, який був ще пару днів тому. Сьогодні ми тренувалися у ігровій залі, був розбір відео, робота триває. Ми добре вивчили команду Чехії, тепер нам тренерам необхідно підготуватися команду психологічно, що б довести випадковість не виходу з групи".

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.