вверх  обратно

Студенческой сборной Украины предлагали сыграть "договорняк"

23.08.2017

Студентська збірна України з баскетболу відчуває тиск з боку зловмисників на всесвітній Універсіаді у Тайбеї. Невідомі системно намагаються вийти на гравців та тренерів нашої збірної та пропонують за винагороду посприяти у реалізації фіксованого результату матчів за участі нашої команди. Очікувано гравці та тренери нашої збірної такі пропозиції відкинули і миттєво повідомили у Федерацію баскетболу України.

Валерій Плєханов, головний тренер студентської збірної України: «Після матчу з Австралією мені почала надходити інформація, що якийсь невідомий виходить на зв'язок з гравцями. Це повторювалося неодноразово. Своїм хлопцям я повністю довіряю і очікувано, що вони відразу повідомили про це головного тренера, я в свою чергу інформую ФБУ. Хлопцям надходили повідомлення і навіть дзвінки з пропозицією підкорегувати результат у потрібному руслі. Це російськомовна людина, яка скоріш за все знаходиться тут, хлопцям представлявся, як Паша. Я впевнений, що з нашою командою подібні витівки не пройдуть».

У свою чергу, федерація баскетболу України уже подала заяву у поліцію на зловмисника.

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
A
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.