вверх  обратно

Подведены итоги конкурса на логотип СБЛУ

23.01.2017

Визначено переможців конкурсу на кращий логотип Студентської баскетбольної ліги України.

У мережі ВКонтакте найбільше голосів набрала робота Олексія Мельника з Сум – 514. Друге місце посіла Аліна Башлакова з Кривого Рогу. Третя – Тетяна Уривська також з Кривого Рогу.

У мережі Facebook кращою визнали варіант Аліни Башлакової. На другому місці робота Олексія Мельника, на третьому – Тетяни Уривської.

Усі фіналісти отримають цінні призи від Федерації баскетболу України.

Журі в складі представників Департаменту огранізації та проведення змагань разом з головою Студентської ради НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" Андрієм Єрофєєвим було підведено підсумки конкурсу та визначено найкращий логотип, що відображає дух та мету, яку ставить перед собою на майбутнє Студентська баскетбольна ліга України.
Ним визнано роботу Аліни Башлакової.

СБЛУ дякує всім без виключення учасникам за участь в конкурсі і допомогу в створені якісного продукту - обличчя баскетбольної ліги для всього українського студентства.

Варіант Аліни Башлакової

Варіант Олексія Мельника

Варіант Тетяни Уривської

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.