вверх  обратно

Руслан Отверченко: "Игра складывалась по нашему плану почти до конца"

1.09.2016

Гравець збірної України Руслан Отверченко на останньому підготовчому турнірі в Естонії не виступав, здавалося, що саме він може не увійти до списку дванадцяти на матч з болгарами. Але Євген Мурзін зробив свій вибір на користь Руслана, залишивши на лаві Дмитра Глєбова. Наближали перемогу усі гуртом, внесок кожного персонально розбере Євген Мурзін. А якщо поглянути у статистику, навряд чи коуч матиме претензії до Отверченка. Руслан провів на паркеті 12 хвилин і має другий показник результативності (14 набраних очок) після Кирила Фесенка (15 очок)

- Я вважаю, що у цій кваліфікації у нас немає і не буде слабких суперників. Збірна Болгарії – одна з тих, хто буде боротися до кінця і ще покаже суперникам зуби. А щодо матчу? Ми зуміли на початку заволодіти ініціативою, створили перевагу. Здійснили спробу її втримати, але наприкінці четвертої чверті дещо розслабилися і дозволили супернику скоротити відставання. Хоча для нас важливо було виграти з солідним запасом.

- Рахувати набрані очки будемо пізніше, зараз у кишені є перша перемога, за рахунок чого досягли успіху?

- Дуже відчувалася підтримка публіки. Глядачі – це наш шостий гравець на майданчику і вони нам дуже допомогли. А по грі?У нас дуже сильна передня лінія і ми намагалися грати через них. За рахунок цього розтягували захист, з’являлася можливість закинути вільні кидки. Вдавалися атаки з під-кільця. По грі усе було так, як ми і планували.

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.