вверх  обратно

"Кремень" продлил контракт с Кристианом Луговцовым

25.08.2016

БК “Кремінь” продовжує формувати склад на наступний сезон, не забуваючи про баскетболістів, які проявили себе в минулому чемпіонаті. Одним з таких є молодий форвард Крістіан Луговцов (22 роки, 197 см, 93 кг) – з ним було продовжено співробітництво.

В минулому сезоні він провів за “Кремінь” 18 матчів, в яких в середньому за 19 хвилин набирав 8,3 очка, робивши 3,3 підбирання.

Утім, найголовніше, що Крістіан зробив крок вперед у своїй кар’єрі, ставши одним з основних гравців команди. Впродовж сезону він видав декілька класних поєдинків, побивши власні рекорди. Так, у матчі проти “Харкова” наприкінці січня він набрав 21 очко – це його найкращий показник у професійній кар’єрі. Причому, тоді Луговцову вистачило для рекорду 18 хвилин. Сподіваємося, що в цьому сезоні Кріс досягне нових висот разом з “Кременем”.

Нагадаємо, що раніше молодий форвард виступав за маріупольський “Азовмаш” і запорізьке “Ферро”.

Источник: БК Кремень

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.