вверх  обратно

Александр Ворона: "Побеждать в таких матчах может только настоящая команда"

7.08.2016

Підготовка до фінального матчу Чемпіонату Європи у тренерського штабу української збірної U18 розпочалася відразу після перемоги над Угорщиною. Тренери залишилися на другий півфінальний матч, аби на власні очі побачити перемогу Чорногорії над Словаччиною. Після гри ми поговорили з головним тренером українців – Олександром Вороною.

 

– Олександре, у нас приємна місія – привітати Вас із поверненням Україні прописки у дивізіоні "А". Спасибі Вам та хлопцям за це!

– Дякую, я радий, що це нам вдалося!

–  Розкажіть про матч проти Угорщини.

Команда Угорщини – це сильний колектив, який нас відчутно переважав в антропометричних даних і мав усі шанси на перемогу. Думав, до гри більшість поставили на цю команду. Угорці показали дуже потужну першу половину. Але, як я і говорив раніше, наша сильна сторона – у згуртованому колективі та характері, ми не зламалися, перебудувалися і виграли гру. Перемагати в таких матчах може лише справжня команда. Коли ми налагодили командні дії та пропустили у другій половині лише 15 очок, а у четвертому періоді – три!... Це вартує дорогого!

–  Після першої половили команда програвала "-10", а виграла матч "+20". Що все-таки відбулося у роздягальні, як ви знайшли мотивацію для хлопців?

У першій половині ми не могли знайти нитки своєї гри, як в нападі, так і у захисті. Була помітна певна нервозність через тягар відповідальності. У перерві ми поспілкувалися з хлопцями, зробили акцент на тому, що це лише чергова гра турніру, яка нічим не відрізняється від попередніх і не потрібно посипати голову попелом, якщо щось не вийде. Ми були впевнені у своїй можливості здобути путівку у дивізіон "А", якщо не сьогодні, то завтра. Після загального зібрання, хлопці попросили провести своє – в середині колективу. Вони обговорили свої моменти, поговорили по-чоловічому, як це можливо у 18 років, і було помітно, що на другу половину вийшла справжня команда.

  Очікувано Ви стали свідком другого півфіналу Чорногорія – Словаччина. Які враження залишив суперник по фіналу?

З першого туру чорногорці вважалися на цьому турнірі фаворитами. Вони так само, як і ми, зуміли подарувати своїй країні прописку у дивізіоні "А", а завтра спробують виграти чемпіонат. У нас така ж мета, але з наших плечей дещо спав тягар відповідальності. Ми вже підвищилися у класі. Впевнений, що завтра покажемо свою гру, як у захисті так і в нападі.

–  Які сильні сторони Чорногорців?

–  Насамперед, це швидкість ігрової думки. Сьогодні вони повністю переграли Словаччину завдяки цьому. Ми спробуємо зробити так, аби і у цій грі більше говорили про наші сильні сторони.

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.