вверх  обратно

Александр Ворона: "Сегодня у нас был "матч смерти"

5.08.2016

Сьогодні збірна України U-18 здобула п’яту перемогу на чемпіонаті Європи у дивізіоні "В". Поки що успіх у матчі зі збірною Чехії став найважливішим для наших хлопців на турнірі. Вони вийшли у квартет найсильніших команд ліги, з яких підвищення у класі здобуде три команди. Про хід зустрічі ми поговорили з головним тренером нашої збірної – Олександром Вороною.

З важливою перемогою тренерський штаб та команду! Розкажи трохи про матч.

Ми говорили уже про непросту групу, називали її групою смерті, а сьогодні у нас був матч смерті. Справа у тому, що поразка саме у цій грі могла поставити хрест на нашій невеличкій мрії. Сьогодні, як і протягом усього турніру, у нас було неймовірне бажання та командний дух. Сьогодні виграв той, хто цього більше хотів. Повірте мені, чехи дуже хотіли, але ми ще більше! У бажанні та своїх можливостях наші хлопці показали не 100, а 120 своїх відсотків. Традиційно ми сильно виглядали у захисті, виграти матч значно легше, коли ти пропускаєш менше 70-ти очок. Сьогодні ми не випустили суперника з цієї цифри і виграли гру.

Але і в нападі ви тягнули, протягом трьох періодів у команди був кращий відсоток реалізації на цьому турнірі, Нємцу взагалі все забив, що кидав, правда, не це врятувало від нервів у четвертому періоді.

Коли ти граєш обмеженою ротацією, слід очікувати спад. У нас не команда суперзірок, у нас команда бійців. На щастя, нам вистачило того запасу, якого ми досягнули до заключного періоду. Там був тривожний момент, але ми дали відповідь супернику. Уже під кінець турніру у хлопців накопичуються мікроушкодження, дехто сьогодні не міг грати на всі сто відсотків, але на бажанні видали неймовірний матч, це стосується і Тертишника і Дубоненка та й інших хлопців.

Завтра вашим суперником буде збірна Угорщини. Дуже потужний суперник, деякі з гравців цієї збірної були у призах чемпіонату Європи U-16 у дивізіоні "А". Ваше бачення цього суперника.

Мало хто у нас вірив перед стартом цього турніру, ніхто не говорив не те, що про медалі, а й про банальний вихід з групи. Своєю кропіткою працею та самовіддачею у кожній грі ми довели, що ми на правильному шляху. Ми не ставили завдання на турнір, а просто боролися за перемогу у кожній грі. Нічого не змінилося, завтра нас чекає черговий крок. Я не хочу занадто багато думати про суперника. Звісно, скаутинг ми зробимо і знайдемо сильні сторони його, але головне – це наша гра та характер. Я вірю у все, але точно знаю, що з цією командою буде дуже непросто.

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.