вверх  обратно

Утвержден регламент чемпионата и Кубка Украины

28.07.2016

Затверджено регламент 26-го чемпіонату України з баскетболу та Національного Кубка. Відповідно до нього чемпіонат України в дивізіоні А (Суперліга), буде проведений у два етапи. Перший етап сезону-2016/17 , на відміну від попереднього, пройде у три кола. Старт Суперліги планується 1 жовтня.

У плей-оф Суперліги традиційно зіграє 8 клубів. Перша стадія плей-оф (1/4) триватиме до двох перемог однієї з команд, натомість півфінальна серія та матчі за нагороди триватимуть до трьох перемог.

Кубок України буде розіграний у чотири етапи. На першому (1-26 жовтня) мають зіграти команди Вищої та аматорської ліг. Систему цього етапу визначить Директорат після визначення кількості учасників.

На другому етапі змагань приєднуються команди Суперліги. Шістнадцять команд будуть розподілені на вісім пар та зіграють за кубковою системою (дві гри як одна). На третьому етапі 8 клубів будуть розподілені на дві групи. Кращі дві команди цих груп утворять півфінальні пари Кубка України. Переможці цих пар зіграють дві фінальні гри за Кубок (одна гра дома, одна – на виїзді).

РЕГЛАМЕНТ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ

РЕГЛАМЕНТ КУБКА УКРАЇНИ

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.