вверх  обратно

Молодежная сборная Украины примет участие в Adidas Eurocamp-2016

8.06.2016

Молодіжна збірна України продовжує підготовку до чемпіонату Європи. Команда Максима Міхельсона 9 червня вирушає до італійського Тревізо, аби там провести один з етапів підготовки. Українці стануть одним із учасників престижного Adidas Eurocamp-2016. Суперниками нашої команди стануть кращі європейські молоді гравці та топові збірні Світу.

Першочергово цей потужний кемп розглядаєся, як перегляд перспективних європейців напередодні драфту НБА. Дехто з хлопців, які будуть представлені на ньому уже цьогоріч підуть на "ярмарок талантів". Збірна України U-20 виступатиме на цьому турнірі виключно у статусі спаринг партнера All Star Team, збірної Франції та збірної СШA.

Першою грою українців буде спаринг проти All Star Team, з американцями наші зіграють останній матч турніру.
Цікаво, що минулого року учасником Adidas Eurocamp був гравець української молодіжки – Олександр Кобець де зіграв два матчі за All Star Team.

Розклад матчів:

10 червня

18:00 All Star Team - Україна U-20

11 червня

13:45 Україна U-20 - Франція U-20

12 червня

13:45 US Select Team - Українa U-20

У рамках підготовки до чемпіонату Європи на українців також чекатиме турнір у Греції (23-25 червня) та ще один турнір в Італії (1-3 липня). Весь підготовчий цикл між турнірами команда проведе у черкаському ПС "Будівельник".

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.