вверх  обратно

Игорь Жданов предложил Алексею Лэню выступить за сборную Украины

31.03.2016

Міністр молоді і спорту України Ігор Жданов звернувся з відкритим листом до Олексія Леня. У ньому пан міністр запропонував гравцю розглянути пропозицію виступити за національну збірну України.

Шановний Олексію!

   Твоя майстерність підкорила серця багатьох прихильників баскетболу в Україні. Юні і дорослі гравці, тренери, функціонери слідкують за твоєю грою у найсильнішій лізі світу. Трансляції з-за океану матчів Фінікса стають справжнім святом для цінителів баскетболу, які попри пізній час отримують насолоду від твоїх дій на паркеті.

   Зокрема, усіх небайдужих захоплює твоя шедевральна, інакше і не назвеш, серія з семи дабл-даблів в останніх матчах НБА. А твій успішний виступ проти Голден Стейт (26 очок, 13 підбирань, 3 передачі) зірвав аплодисменти не лише на трибунах "Оракл арени", а й сприяв емоційному піднесенню твоїх українських фанів.

   Україна зараз перебуває у центрі уваги усього світу. Політична і економічна ситуація непроста, але люди потребують свята і перемог, і хто, як не спортивні герої, можуть їх здобути.

   Сьогодні баскетбольне життя в Україні завдяки увазі міністерства спорту і профільної федерації на підйомі. Держава і ФБУ піклуються про баскетбол. На фінішну пряму виходять чемпіонати у Суперлізі, жіночій лізі, усю Україну охопив регулярний чемпіонат юнацької баскетбольної ліги. Яскравим свідченням позитивних змін на краще є перемога національної жіночої збірної України у кваліфікації ЄвроБаскету-2017 над чинними чемпіонками Європи – збірною Сербії. Невдовзі прийде черга продемонструвати свою міць чоловічій збірній, яка 31 серпня – 17 вересня проведе кваліфікаційний турнір на ЄвроБаскет-2017.

   Пропоную тобі розглянути пропозицію виступити за збірну України.

   Тільки коли ми разом, ми непереможні!

   Слава Україні!

З повагою до твого таланту,

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.