вверх  обратно

"Черкаськи Мавпы" усилились Ларри Холлом

28.02.2016

Напередодні вирішальних матчів сезону «Черкаські Мавпи» поповнили свої ряди кваліфікованим плеймейкером. Американський розігруючий – Ларрі Холл (190 см; 1983р.н) стане першим легіонером черкащан у цьому сезоні.

Починав сезон Холл в українській Суперлізі. Виступаючи за «Політехніку Галичину», американець був кращим асистентом чемпіонату! У середньому за гру цей захисник роздавав 7.5 передач і здобував 14.9 очок та 8.7 підбирань. Ці цифри робили Холла третім за ефективністю у чемпіонаті.

Взагалі 33-річний захисник має велетенський досвід виступів у Європі, де провів 9 сезонів. У минулому сезоні він був одним із лідерів румунської «Тімішоари», де Ларрі здобував 9.2 очки та 3.2 передачі. У 2011 американець був учасником матчу «Всіх Зірок» білоруської ліги, де захищав кольори «Цмокі-Мінськ». Також він виступав у топових клубах Болгарії, Словатчини та Фінляндії.

Головною рисою цього виконавця є універсалізм. Він може, як керувати діями партнерів, так і вирішити епізод власноруч. У нього прекрасний відсоток реалізації триочкових у кар’єрі та хороше бачення майданчика.

Очікується, що Ларрі Холл дебютує за «Черкаські Мавпи» уже найближчої п’ятниці (4 березня) у домашньому матчі проти «Волиньбаскета».

Источник: mavpabasket.com

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.