вверх  обратно

Суперлига протестировала систему видеоповторов для судей

2.11.2015
АБКУ «Суперліга» під час першого матчу чемпіонату сезону 2015-2016 рр. між «Дніпром» і «Будівельником» (67-60) провела тестування спеціалізованої системи відеоповторів для суддів.

Продукт литовської компанії SVS має назву RRM (Referee Repeat Machine) та відповідає всім вимогам ФІБА.
 
RRM – це незалежна від телевізійної або інтернет-трансляції багатофункціональна система відеоповторів. Її основне завдання – дати суддям можливість миттєво переглянути ігровий момент у повторі з різних камер (одночасно з чотирьох, або з кожної окремо) в динаміці та покадрово. RRM у режимі реального часу отримує сигнал відеокамер, які розставлені в місці проведення змагання, обробляє цей сигнал і виводить його на екран монітора, встановленого в зручному місці для перегляду суддями.

На всіх основних турнірах ФІБА і в баскетбольних чемпіонатах різних країн Європи та світу подібні системи вже допомагають арбітрам приймати правильні рішення у найскладніших ситуаціях. Найближчим часом ця технологія має бути реалізована і в Україні.

 

Источник: superleague.ua

Добавил: Max
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.