вверх  обратно

Стал известен формат чемпионата Украины среди женских команд

13.10.2015

У Федерації баскетболу України відбулася нарада з проблем розвитку жіночого баскетболу в Україні за участі представників клубів та президентів обласних федерацій.

Під час наради було досягнуто згоди стосовно формату чемпіонату України сезону 2015/2016. На першому етапі команди зіграють у чотирьох групах. 12 грудня планується розпочати другий етап, під час якого команди гратимуть за 1-8 та 9-16 місця.

"Федерація баскетболу України прагне зробити жіночий баскетбол успішним. Тому ми просимо надіслати до ФБУ своє бачення розвитку жіночого баскетболу", -  звернувся Генеральний секретар Федерації баскетболу України Володимир Драбіковський до представників клубів та президентів обласних федерацій.

"Я знаю програму Михайла Юрійовича Бродського, і впевнений, що з кожним роком жіночому баскетболу буде легше. Дитячі і жіночі тренери в нашій країні – це справжні патріоти баскетболу, тому ми повинні об’єднатися, щоб вижити", - додав президент БК "Динамо-НПУ" Володимир Рижов.

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0

NEWSMAKER

  • 4454 грн.
  • 626 грн.
  • 14 грн.
  • 7 грн.
  • 7 грн.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.