вверх  обратно

Михаил Бродский: "Документы по Лемику направлены в ФИБА"

3.10.2015

Документи по дискваліфікованому українському гравцю Ярославу Лемику надіслані в ФІБА. Про це під час відео-конференції в спортивному інформагентстві Sport.ua заявив президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський.

Нагадаємо, гравець Ярослав Лемик та арбітр Борис Калугін були пожиттєво дискваліфіковані за спробу підкупити гравців збірної України U-16, з метою забезпечити необхідний результат для гри на тоталізаторі.

- Лемик і Калугін – куми, вони давно подібним промишляли. Ми не хотіли передавати цю справу в міліцію. Ми – громадська організація, просто виключили людини з її складу. Але він там почав розповідати якісь нісенітниці. Ви вірите, що 16-річні хлопці все це придумали самі? Взагалі, це зрада батьківщині, якщо судити за канонами військового часу. Війна в країні йде, збірна захищає кольори прапора – вони пішли гравців підкуповувати. У мене немає сумнівів в тому, що це було. Ми їм не повірили, тепер вони починають виправдовуватися. Ми передали справу в міліцію, там є як мінімум три статті, за якими це можна кваліфікувати.
Вони вже дискваліфіковані довічно. Калугін зараз може хіба що «приватівську» лігу судити. Лемик може грати там же, з Румунії його скоро викинуть – документи в ФІБА ми вже відправили. Захочуть фактів – все буде доведено. Наскільки я знаю, Лемик – один з головних «гравців» на тоталізаторі, він навіть на матчі зі своєю участю ставки робив. Про що тут говорити? – дивується президент ФБУ.

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.