вверх  обратно

ФБУ ответила Игорю Суркису по вопросу с "Динамо"

15.09.2015

Федерація баскетболу України відповіла президенту ФК «Динамо» (Київ) Ігорю Суркісу на лист щодо використання назви Баскетбольний клуб «Динамо» (Київ).
ФБУ зазначає, що є самостійною та відокремленою громадською організацією і не має будь-якого управлінського чи іншого розпорядчого впливу на інші самостійні громадські організації, в тому числі і на «Баскетбольну команду «Динамо» Київ».

Федерація баскетболу України не має наміру повторно реєструвати громадську організацію «Баскетбольна команда «Динамо» Київ», оскільки під такою назвою вона вже зареєстрована Печерською районною у місті Києві державною адміністрацією ще 09 квітня 1999 року.

ФБУ впевнена, що у подальшому наші спільні зусилля, об`єднання вболівальників і «фанів» будуть направлені лише на повагу вітчизняного спорту – футболу, баскетболу, тощо, на повагу спортивних історій і традицій «Динамо» (Київ). Це значно розширить коло прихильників українського футболу і баскетболу, надасть можливість вщент заповнити трибуни стадіонів під час футбольних баталій на стадіонах, а при «несприятливій» погоді і взимку – баскетбольні майданчики.


lyst_dk

lyst_fbudk1

lyst_fbudk2

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.