вверх  обратно

Вадим Чечуро: "В ключевой момент мы переломили ход игры"

14.06.2015

Коментар головного тренера жіночої національної збірної України Вадима Чечуро після матчу Україна – Румунія:

- Це наша перша перемога. Так, ми гідно зіграли зі збірною Франції, трошки не вистачило, щоб вирвати перемогу у команди Чехії. Таким чином, і ми, і румунки підійшли до цієї зустрічі без перемог. Збірна Румунії, яка грає вдома, при майже вщерть заповнених трибунах, звісно, теж хотіла виграти. Поразка в сьогоднішньому матчі перекреслювала шанси на вихід далі.

- Для нас гра розпочалася нервово, румунки захопили ініціативу. Ми, в принципі, грали непогано, але в першій половині матчу кільце було ніби зачароване: з 30-ти кидків шість влучань, причому 6-7 спроб не реалізували з-під кошика, з чистої ситуації. Ми змінювали склад, пробували різні варіанти, різний напад.

- У третій чверті Аліна Ягупова отримала четвертий фол. Я змушений був забрати її з майданчика, щоб залишити на кінець матчу. Нам було непросто, адже ми грали на виїзді, хоча номінально й були господарями. Так, було чимало помилок, які можна списати на нервування. Однак у ключовий момент ми переламали хід гри, на відміну від учорашньої гри, ми все таки дотиснули, втримали перевагу. Поміняли дещо систему захисту, і дівчата непогано зіграли те, що ми просили. Добре зіграли в нападі, зокрема Аліна Ягупова, в захисті добре зіграла Саша Хоменчук, усі дівчата відмінно зіграли в кінці матчу, на великих нервах, психологічному тиску. Доля матчу вирішувалася в останні хвилини, тішить, що величезний психологічний тиск дівчата витримали, зробили те, про що ми говорили. Їм за це велике спасибі! Молодці! Дівчата виклалися максимально і заслужено перемогли.

- Як дівчата себе почувають? Їм грати четвертий день поспіль. Тим більше напередодні матчі були настільки нервові…

- Ми знали, куди їдемо, знали, з ким гратимемо і за яким графіком. Наші лікарі роблять усе можливе і неможливе. Так, у нас мало часу між матчами, в неділю граємо о 18:00. Але маємо встигнути і провести тренування, і розібрати гру суперника, і поговорити про попередній поєдинок. Усі прекрасно розуміють, що на чемпіонаті Європи не може бути легко. Завтра і післязавтра відпочиватимемо від ігор, а потім гратимемо далі. Всі ми цього прагнемо, і постараємося докласти максимум зусиль, щоб це сталося. Збірна Чорногорії, швидше за все, посяде друге місце в групі. Це дуже хороша. Сильна і грамотна команда. У нас немає інших варіантів – тільки давати бій. Найголовніше, дівчата вірять, що можуть перемогти.

- Ви казали, що Аліна Ягупова має ушкодження. Як вона себе почуває?

- Сьогодні вона відіграла практично весь матч. Я замінив її після четвертого фолу. Під завершення поєдинку я,звісно, її випустив, Аліна зіграла, як справжній лідер. Є біль, але всі тримаються, розуміють, заради чого. Зараз уже немає часу на лікування, на відпочинок. Будемо тейпуватися, масажисти і лікар працюють, роблять усе можливе. Тож, думаю, завтра Ягупова теж гратиме. Питання в тому, чи витримаємо фізично, адже календар розпорядився так, що ми граємо чотири матчі поспіль. Граємо жорстко на всьому майданчику, дівчата втомлені. Проте, духом ми не падаємо, битимемося до останнього.

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.