вверх  обратно

Танцевальная группа поддержки БК "Киев" обратилась к президенту ФБУ

7.06.2015

Шановний Михайле Юрійовичу, нам стало відомо, що віднині для нас заборонено тренуватись у малому залі «Палацу Спорту», який належить ФБУ. Для нас це стало неприємним сюрпризом, оскільки наша танцювальна команда вже багато років служить на благо українського баскетболу. Ми танцювали на матчах збірних України, також під час поєдинків Суперліги, Кубка України, Єврокубків та Чемпіонату Європи (U-16) у 2013 році.

В минулому сезоні наша група працювала на матчах двох столичних клубів: «Києва» та «Будівельника».

Просимо Вас надати пояснення, у зв’язку з чим, нам було заборонено користуватися залом? Нагадуємо також, що цей зал було побудовано за кошти ФБУ, з метою мати якісне, комфортне приміщення у центрі Києва для потреб дитячого, ветеранського, аматорського та професійного баскетболу. Звертаємо Вашу увагу, що наші тренування завжди проходять у вільний час, аби не заважати баскетбольним командам.

З повагою,

Світлана Бойко,

керівник танцювальної групи підтримки

Источник: bckiev.com.ua

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.