вверх  обратно

Владимир Зеленский призвал Правительство обеспечить необходимые меры для проведения в Украине Евробаскета-2025

14.10.2021

Президент України Володимир Зеленський в листі Прем’єр-міністру Денису Шмигалю закликав Уряд забезпечити спільно з Федерацією баскетболу України здійснення усіх необхідних підготовчих заходів щодо організації та проведення чемпіонату Європи з баскетболу у 2025 році:

“За результатом зустрічі 29 вересня 2021 року з президентом ФІБА-Європа Т. Демірелем прошу забезпечити спільно з Федерацією баскетболу України здійснення усіх підготовчих заходів щодо організації та проведення в Україні групового і фінального етапів чоловічого чемпіонату Європи з баскетболу серед національних збірних у 2025 році (Євробаскет-2025), передбачивши, зокрема, в проекті Державного бюджету України на 2022 рік кошти, необїідні для початку спорудження мультифункціональних спортивних комплексів, що відповідають відповідним вимогам”.

Читайте:  В Києві відбулася зустріч Зеленського, Деміреля та Бродського щодо проведення Євробаскета-2025 в Україні

Наприкінці вересня в офісі Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського із президентом ФІБА-Європа Тургаєм Демірелєм та головою Федерації баскетболу України Михайлом Бродським. Головною темою зустрічі стала заявка ФБУ на проведення чоловічого чемпіонату Європи-2025. Федерація баскетболу України визначила два міста, які претендуватимуть на проведення матчів Євробаскета-2025 — це Київ та Львів. Також серед претендентів Дніпро. 

Нагадаємо, ФІБА затвердила заявку Федерації баскетболу України, тож Україна разом із Кіпром, Фінляндією, Латвією, Угорщиною та Росією боротиметься за право провести турнір.

42-й чемпіонат Європи відбудеться в вересні 2025 року в чотирьох країнах — за системою, яку вперше та вдало було запроваджено ФІБА в 2015 році. Як і раніше, одна з чотирьої країн-господарок прийматиме і фінальну стадію — плей-оф та медальні матчі Євробаскета.

Читайте: Офіційно: Україна — серед 6 претендентів на проведення чоловічого чемпіонату Європи-2025

Країн, які окрім групового раунду також претендують і на проведення вирішальної стадії чемпіоната Європи, чотири. Серед них Україна, яка конкуруватиме за це право з Латвією, Угорщиною та Росією.

Задля отримання прав на проведення турніру в Україні має бути побудовано дві сучасні спортивні арени. Для матчів групового раунду місткість залу має бути не менше 10 тисяч місць, а для фінального поєдинку — не менше 15 тисяч.

Федерація баскетболу України визначила два міста, які претендуватимуть на проведення матчів Євробаскета-2025 — це Київ та Львів.

Источник: ФБУ

Добавил: BrickFreak
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.