вверх  обратно

Александр Волков: "Призываю неравнодушных людей помочь нам"

24.03.2015

23 березня в Києві відбулося засідання Ради Федерації баскетболу України, в раках якого було ухвалено рішення, що чергова Конференція ФБУ відбудеться в останній тиждень травня 2015 року в Києві.

Президент Федерації баскетболу України Олександр Волков:

«Чотири роки тому відбулася Конференція, на якій мене було обрано Президентом Федерації баскетболу України, а також було обрано всі керівні органи ФБУ. Основним питанням цьогорічної Конференції є дуже проблематичне фінансування Федерації, збірних команд, невизначеність як працювати, як розвивати баскетбол за нинішніх умов. Потрібно розробити стратегію розвитку баскетболу на наступний термін, знайти можливості фінансування баскетболу в тих умовах, які склалися в країні. Під час травневої Конференції буде відверта розмова з представниками українського баскетболу про те, як надалі жити цьому виду спорту в Україні. Я балотуватимуся на посаду Президента ФБУ за умов, якщо я знатиму, що я знайшов можливість забезпечити фінансування та життєдіяльність збірних і Федерації.

Наразі є проблеми з остаточним вирішенням питання щодо ЄвроБаскету 2017 в Україні. Це питання не є актуальним для керівництва нашої держави. Але для нас воно є дуже важливим. ФІБА Європа очікує на відповідь від України. Це питання також треба підіймати на Конференції. Я був у Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка, ставив це запитання, Арсеній Петрович дав розпорядження Міністру молоді та спорту Ігорю Жданову підготувати питання щодо ЄвроБаскету 2017. Прем’єр-міністр зазначив, що, на його погляд, проведення в повному обсязі чемпіонату Європи 2017 року за нинішніх умов є нереальним, але він дав завдання Міністру знайти альтернативні варіанти. Я працюватиму з Ігорем Ждановим над цим питанням.

Федерація баскетболу України, як і всі національні спортивні Федерації, не має бюджетного фінансування, ми не маємо жодної копійки, яка відраховувалася би нам з державного бюджету. Від Міністерства молоді та спорту надходять кошти безпосередньо на потреби збірних команд України, не в Федерацію. Завдяки успіхам національних збірних, розмір цих коштів збільшено вдвічі в порівнянні з попередніми роками, але зростання курсу долару та євро нівелювало це збільшення. Так, баскетбольні збірні України нині мають найбільше фінансування з усіх ігрових видів спорту, але держава покриває лише 20-25 відсотків потреб збірних команд з баскетболу. Наразі є проблема фінансування Федерації і національних збірних. Це зараз найголовніше питання. Організаційно нами все зроблено, однак для того, щоб усе працювало і розвивалося, банально потрібні кошти. Я закликаю небайдужих людей, котрі мають амбіції, мають кошти, котрі хотіли би попрацювати, приєднуватися до нас і зробити баскетбол частиною свого життя».

Источник: ФБУ

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.