вверх  обратно

Андрей Подковыров: "Так мягко и беззубо играть нельзя"

3.02.2015

Прес-конференція після матчу БК "Київ" - "Авангард"

Гравець БК «Київ» Павло Крутоус:

«Передусім, хочу сказати «Дякую» всім уболівальникам, котрі підтримували нас до останньої секунди. Ми повністю провалили першу половину, потім почали наздоганяти. Ми старалися грати від захисту, і в кінці вдалося досягти десяти очок переваги й здобути перемогу. Всі молодці, всі старалися, билися до останнього».

В.о. головного тренера БК «Київ» Леонід Іватін:


«Коли даєш змогу суперникові відчути його гру, як це було в першій половині матчу, коли ми не захищали, не втілювали ті установки, які давали, потім уже важко знайти свою гру, складно перебуватися в захист. Максим Балашов – досвідчений, хороший гравець, йому неможна дозволяти відчути свою гру. Те саме стосується і Сергія Горбенка, і Володимира Гуртового. Не знаю, що сталося з Русланом Отверченком, він випав з гри, можливо, у нього перемотивація. Зрештою, без нього відіграли, і дякувати Богові, виграли».

Гравець БК «Авангард» Євген Шумейко:


«Знову прикра поразка. Як і попередньої гри, все вирішили дрібниці – не поставлена спина, безглузді втрати, втрачання концентрації на декілька хвилин. Ми вели 9 очок, і буквально за декілька хвилин втратили цей гандикап. Нам потрібно було втримувати цю перевагу і намагатися виключити помилки, втрати. Прикра поразка, адже було відчуття, що можна боротися за перемогу і перемагати».

Головний тренер БК «Авангард» Андрій Подковиров:

«Сьогодні наша команда зіграла не досить зло, не проявили характер, бійцівських якостей, не билися. Ми досить непогано розпочали, повели 9 очок, надалі промах з-під кошика Гуртового, по два – Августін Козанчук, Олександр Бєлла. В таких ситуаціях, забий вони ці м’ячі, вони, можливо, набули б упевненості. Вони схибили стовідсоткові кидки. Мені здається вони не вірили у свої сили. Потрібно було навпаки додати, побігти. Але сьогодні я не бачив швидкості, свіжості, не достатньо чіткими було і постановка заслонів, і розігрування комбінацій. Це з одного боку, з іншого – вся наша команда пробила 8 штрафних: чотири – Балашов, два – Бєлла і два – Белокопитовас. Тобто це агресія в нападі, це боротьба, яка була програна на підбираннях, ми програли 10 підбирань, і так беззубо і м’яко грати в нападі неможна».

Источник: ukrbasket.net

Добавил: Beaver
0
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.