вверх  обратно

Владимир Коваль: "У Аникиенко травма, Зотов заболел"

3.02.2015

Прес-конференція після матчу "Будівельник" - "Ферро-ЗНТУ"

Гравець БК «Будівельник» Денис Лукашов:

«Хочу привітати нашу команду з виходом до Фіналу чотирьох Кубка України. За великим рахунком, ми впоралися з завданням ще в першому матчі в Запоріжжі, де здобули комфортну перевагу. Сьогоднішній матч для нас був як підготовка до наступних ігор. У нас був важкий тиждень тренувань. Головним завданням було вийти зібраними, сконцентрованими. Все вийшло, команда непогано грала, всі хлопці отримали ігровий час».

Тренер БК «Будівельник» Володимир Коваль:

«Вітаю всіх уболівальників з виходом до Фіналу чотирьох. Сьогодні головним завданням була концентрація в грі, оскільки була велика різниця в рахунку. Вважаю, хлопці виконали це завдання, показали хорошу гру. У нас знову хороша командна гра – 27 результативних передач. Цим ми задоволені. Готуватимемося до Фіналу чотирьох Кубка України. Костянтин Анікієнко отримав незначне ушкодження позавчора на тренуванні, тому йому дали змогу відпочити, Віталій Зотов захворів, тому його не було сьогодні в заявці».

Гравець БК «Ферро-ЗНТУ» Іван Тимощук:


«Вітаю «Будівельник» з виходом до Фіналу чотирьох, вони грали краще за нас, грали агресивніше, здобули дві впевнені перемоги, заслужили право грати в Фіналі чотирьох».

Головний тренер БК «Ферро-ЗНТУ» Кирило Большаков:


«Зичу «Будівельнику удачі в Фіналі чотирьох, а нам – хорошої роботи для того, щоб підвищити рівень майстерності».

Источник: ukrbasket.net

Добавил: Beaver
0
text
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.