вверх  обратно

Обзор и результаты 1 тура чемпионата Ровенщины

7.10.2014

Нарешті усі любителі баскетболу дочекалися чергового чемпіонату Аматорської баскетбольної ліги Рівненщини. В ХІІ чемпіонаті в проведенні АБЛ були введені деякі зміни і сама ліга тепер буде частиною Відкритого чемпіонату області з баскетболу серед чоловічих клубних команд і вважатиметься за групу «Центр». Відбулися також зміни серед учасників, зупинили своє існування такі команди як РЗВА та «Фенікс», відмовилися від участі, натомість повернувся до ліги сарненський «Будсервіс». Отже, 9 команд цього року буду змагатися за звання кращого, а після закінчення чемпіонату 2 перших місця потрапляють в фінальну частину, де зустрінуться з кращими командами груп «Північ» та «Південь» і в 2 кола розіграють чемпіона.

Одразу в першому матчі зустрічаємо рекордні результати статистики, як командної, так і особистої. Між собою зустрілися запеклі суперники та лідери минулих чемпіонатів – «ЛАВІСС» та «Будсервіс». Цей матч також можна назвати протистоянням 2 гравців – Захожого та Білоуса. Обоє демонстрували неймовірний баскетбол і вели свої команди за собою, раз за разом реалізовуючи свої атаки. Перша половина пройшла на одному рівні і попереду з невеликою перевагою були гості із Сарн – 49:53. Проте в третій чверті «ЛАВІСС» мобілізувався і демонструючи результативний та швидкий баскетбол, зумів перехопити ініціативу і вийти в перед – 84:77. В четвертій чверті, «ЛАВІСС», маючи перевагу в пунктах та на куражі продовжили лідирувати і не дали змоги супернику наздогнати себе – 110:99 на користь команди Захожого, який на свій рахунок записав аж 52 очки, що являється рекордом за останні роки АБЛ. Недалеко за ним з результатом в 48 очок закінчив гру Білоус, який віддав все, або допомогти команді грати на рівних з таким потужним суперником.

У другому матчі «Енергетик», який підсилився кращим центровим «Водника» в минулому році - Сергієм Романом, пульсарівцем Дмитром Тимощуком та нападником з «F.LA.S.H.» Миколою Прокопчуком, без проблем розібрався з «Магнат-МЕГУ», який цього року об’єднався з університетом МЕГУ і підсилився нападником з “F.LA.S.H.” Тарасом Липіним. «Магнату» не вдалося вчинити опір такому високорослому супернику, як «Енергетик» - 68:86. Нетішінці чудово себе показали під щитами з Романом та Сачуком, та добре розігрували м’яч, дякуючи хорошій грі Тимощука, який і здобув у підсумку найбільше очок – 24.

Через день, в четвер, відбулося офіційне відкриття чемпіонату та наступних два матчі. У першій зустрічі «Baltik House» спокійно і впевнено обіграв “F.LA.S.H.”. Маючи в своєму складі досвідчених Ковалевського та Дубнюка, швидкого та точного Сотника, з тренером Скідановим, «Baltik House» чудово грали в обороні, легко розправлялися з суперником в нападі і контролював зустріч від початку до кінця – 82:60. “F.LA.S.H.”, який цього року втратив Липіна, Прокопчука та Кравцова, виглядав ще доволі не зіграним та намагався весь спіймати ритм, що вдавалося лише моментами.

Заключним протистоянням був матч між студентами та школярами – «Водник» та ОСДЮШОР. Підопічні Олега Сотника цього року також зазнали змін, команду покинули Горох та Роман, які відігравали великі ролі в команді, проте вдалося і поповнитися новими гравцями, які напевно про себе заявлять в цьому році. Проблеми у студентів були лише в першій чверті, але розігравшись вже в другій чверті, «Водник» впевнено набрав обертів і здобув перемогу в матчі з рахунком 78:56.

30 вересня.
«ЛАВІСС» - БК «БУДСЕРВІС» (Сарни) - 110:99 (23:28; 26:25; 35:24; 26:22). Кращі бомбардири: Захожий (52 очки) - Білоус (48).

«Енергетик» (Нетішин) - «Магнат - МЕГУ» - 86:68 (22:13; 27:19; 21:17; 16:19). Кращі бомбардири: Тимощук (24) - Рудик (19).

2 жовтня.
«Baltik House» - “F.LA.S.H.” – 82:60 (21:12; 19:12; 19:20; 23:16). Кращі бомбардири: Ковалевський (21) - Трофимчук (18).

«Водник» НУВГП – «ОСДЮШОР» - 78:56 (21:19; 19:12; 20:13; 18:12). Кращі бомбардири: Клочок (14) – Приступа І. (18).  

Добавил: asot
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.