вверх  обратно

Вадим Чечуро: "Сборная подошла к соревнованиям в оптимальной форме"

2.07.2014

Попри те, що з міркувань безпеки ФІБА Європа зобов’язала жіночу збірну України проводити всі поєдинки кваліфікаційного турніру на чемпіонат Європи 2015 року на виїзді, наша команда успішно завершила відбір, вигравши 5 з шести матчів і посівши друге місце у групі.

Головний тренер жіночої національної збірної України Вадим Чечуро підбив підсумки відбіркового турніру на жіночий ЄвроБаскет 2015:

«Звісно, після чемпіонату Європи 2013 року ми проаналізували, де ми припустилися помилок. У дечому не склалася ігрова ситуація, приміром, ми грали з Туреччиною о 18:00, а наступного дня об 11:00 – зі Словаччиною. Було важко налаштуватися. Проаналізувавши торішній чемпіонат Європи, ми постаралися виключити ті помилки під час підготовки до кваліфікаційного раунду на жіночий ЄвроБаскет 2015. Я вважаю, у нас це вийшло – команда підійшла до змагань в оптимальній формі, виграли 5 матчів, у шостому забракло зовсім трошки. Можу сказати, що збірна Чорногорії кидала 29 штрафних, ми – 11. Але нам забракло лише декількох очок. Апетит приходить під час їди, нам хотілося виграти і останній поєдинок, та трохи не пощастило. Вважаю, 5 перемог – закономірний результат, з огляду на те, як ми відпрацювали підготовчий цикл і на те, як дівчата грали, була повна самовіддача. У нас дуже зіграний колектив, як тренерський штаб, так і команда. Дівчата набралися впевненості, вони бачать, що правильна робота і повна самовіддача на майданчику дають результат. Гадаю, це допоможе нам у майбутньому. Звісно, хотілося би залишити кістяк команди. Це залежатиме від різних факторів, приміром, травми дають про себе знати. Втім, у нас на підході 20-річна молодь, тож напередодні чемпіонату Європи працюватимемо в тому ж ключі – передивлятимемося гравців. І до збірної потраплять ті, хто буде цього заслуговувати, хто буде в кращій як фізичній, так і в тактико-технічній формі.

Я подякував кожній з дівчат, сказав їм, що зустрічаємося через рік на тому ж місці. Я хочу подякувати Федерації баскетболу України, адже в непростій ситуації в країні нам було створено практично ідеальні умови для підготовки, все було застібнуто на останній ґудзик, ми займалися лише підготовкою, думали тільки про роботу.

Хотілося би, щоб нам дісталася нескладна група на чемпіонаті Європи. Однак нині в Європі слабких суперників немає. Середній рівень баскетболу дуже зріс. Звісно, є гранди, які незабаром гратимуть на чемпіонаті світу. Тому марно сподіватися на легку групу, вони всі будуть сильні. Все залежатиме від нас, від того, як підготуємося. Якщо у нас буде такий підхід, як був цього року, така ж команда, з тим же настроєм, то ми можемо поборотися за вищі місця».

Источник: ukrbasket.net

Добавил: 
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.