вверх  обратно

В Киеве состоялся финал чемпионата по баскетболу среди студенческих команд

6.06.2014

У Києві відбувся фінал п’ятого чемпіонату з баскетболу серед студентських чоловічих команд, у якому брали участь понад 40 провідних вищих навчальних закладів України. До фінальної частини після попередніх турів у групах вийшли вісім команд (по дві з груп «Північ», «Захід», «Південь» та «Схід»).

У фіналі зустрілися команди Класичного приватного університету Запоріжжя та Національного університету «Львівська політехніка». З рахунком 91:67 перемогу святкували львів’яни, котрі й стали чемпіонами, срібні медалі у команди з Запоріжжя, третє місце посіла київська команда НТУУ «КПІ»-1 «Політехнік», закінчивши матч з НТУ «ХПІ» (Харків) з рахунком 71:69.

MVP- Антон Давидюк (Національний університет «Львівська політехніка»)

Найкращий центровий – Ігор Чумаков (Класичний приватний університет Запоріжжя)

Найкращі нападаючі – Дмитро Марченко (КПІ-1) та Сергій Чернявський (Харківський політехнічний інститут)

Найкращі захисники – Олександр Доленко (Національний університет «Львівська політехніка») та Микола Полюляк (Національний університет «Львівська політехніка»)

Проректор НТУУ «КПІ», виконавчий директор ВБСА Петро Киричок:


«Завершився п’ятий чемпіонат з баскетболу серед вищих навчальних закладів під егідою Всеукраїнської студентської баскетбольної асоціації. Нинішнього сезону в змаганнях узяли участь близько 40 команд вищих навчальних закладів. У четвірці найкращих три команди політехнічних ВНЗ – «Львівська політехніка», яка стала чемпіоном, київський політех став третім, харківський – четвертим, уперше медалі здобула команда Приватного класичного університету Запоріжжя. Ми планували, що в цих змаганнях візьме участь команда з Криму, але знаючи надзвичайно важку ситуацію, пов’язану з анексією Криму, команда з Сімферополя не брала участь у чемпіонаті».

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.