вверх  обратно

Защитник "Будивельника" повторил рекорд чемпионата Украины

16.03.2014

Захисник «Будівельника» Ріккі Мінард повторив рекорд Чемпіонату України серед команд Суперліги за останні п'ять сезонів, віддавши 17 передач у матчі з «Дніпром».

Раніше одноосібним рекордсменом у статистичній категорії «передачі» був екс-гравець «ОДЕСИ» Джеррел Блессінгейм, який у сезоні 2009-2010 рр. в матчі проти «Пульсару» 17 разів асистував партнерам. Друге місце посідає колишній захисник «Азовмашу» Лінн Грір. Минулого сезону в матчі з «Ферро-ЗНТУ» плеймейкер «левів» записав на свій рахунок 16 передач. На третій сходинці перебуває екс-захисник «Києва» Домінік Коулмен, котрий у грі нинішнього сезону з «Говерлою» відзначився 15 передачами.

Нагадаємо, що за загальною кількістю передач за останні п’ять сезонів у Чемпіонаті України серед команд Суперліги лідирує Деррік Зіммерман (762), який свого часу захищав кольори «Будівельника», «Говерли», «Києва» та «ДніпроАЗОТу». Захисник «Ферро-ЗНТУ» Артем Буцький має в активі 686 передач і посідає друге місце.

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.