вверх  обратно

Михаил Згуровский: "Студенческий баскетбол в это трудное время не прерывает свою деятельность"

5.03.2014

Президент Всеукраїнської баскетбольної студентської асоціації, ректор НТУУ «КПІ» Михайло Згуровський:

«Всеукраїнська студентська баскетбольна ліга нині проводить п’ятий чемпіонат України з баскетболу. В цьому році в ньому беруть участь  42 команди. І незважаючи на непрості  соціально-політичні події в країні, турнір проходить досить успішно. За винятком того, що команда з Сімферополя не змогла приїхати до Запоріжжя і навпаки запорізька команда не змогла дістатися Сімферополя. Фінал, який планували провести наприкінці квітня в Сімферополі, очевидно, перенесемо до Києва. Ми будемо дуже раді, якщо в Криму на той час ситуація нормалізується і наші друзі з Криму зможуть приїхати на цей фінал. Але для того, щоб гарантувати завершення чемпіонату, ми перенесемо фінал до Києва. Стосовно безпеки проведення змагань. Усі університети забезпечували відповідний рівень безпеки самостійно, це робилося силами самих студентів – дружина університетів, самооборона університетів. Ми раді, що студентський баскетбол, навіть у цей важкий час, не перериває свою діяльність, навпаки ми бачимо певний емоційний підйом.

Ми ще не познайомилися з новим міністром молоді та спорту Україні Дмитром Булатовим, але з його біографії дізналися, що він – випускник КПІ. Будемо знайомитися, будемо просити його підтримувати, і ми сподіваємося, що така підтримка буде».

Источник: ukrbasket.net

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.