вверх  обратно

Юрий Дятловский: "Только благодаря Майку Фрателло наши ребята так удачно сыграли на Евробаскете"

18.02.2014

Федерація баскетболу України продовжує серію інтерв’ю, в якій ми знайомитимемо Вас з людьми, котрих Ви не побачите на телеекранах, але чия праця є найважчою та найпотрібнішою, адже саме вони закладають майбутнім зіркам баскетболу всі базові навички. Серію портретів дитячих тренерів продовжує Юрій Дятловський, котрому нещодавно присвоєно звання «Заслужений тренер України» за виховання Максима Пустозвонова. Нагадаємо, Максим у складі національної збірної України у вересні 2013 року посів шосте місце на ЄвроБаскеті 2013.

Заслужений тренер України Юрій Дятловський:

«Звання – це завжди приємно, тим більше, працюю тренером уже 30 років. Максиму пощастило більше, ніж іншим, він пробився до національної збірної, яка вдало зіграла, посіла на ЄвроБаскеті шосте місце. Заслуга Пустозвонова в тому, що він опинився у збірній, величезна, він роботяга, всього досяг своєю працею.

Зауважень своєму вихованцеві я не робив, не зручно їх робити, коли у хлопців тренер з іншої планети. Гадаю, цілком достатньо тих зауважень, які давав головний тренер збірної. Вважаю, лише завдяки Майку Фрателло наші хлопці так вдало зіграли на чемпіонаті Європи.

Максим виходив на майданчик у важкі моменти, допоміг команді, як міг, зокрема, своїми дальніми кидками. На збірну України було приємно дивитися. Дай Бог, тримати цю марку і на чемпіонаті світу. 

Складності в роботі є і з дорослими, і з дітьми. Сьогодні юних баскетболістів рази в три менше, ніж 15 років тому, це пов’язано зі зниженням народжуваності в Україні. Крім того, нинішні діти менше хочуть займатися спортом. Утім, з дітьми працювати цікаво. Коли в тебе на очах росте перспективний хлопець, це приємно. Ми намагаємося проводити цікаві тренування, і таким чином, боротися з комп’ютерами та іншими шкідливими звичками. З дорослими зовсім інша специфіка роботи. Вважаю, з дітьми працювати найважче, адже все залежить від дитячих тренерів».

Источник: ukrbasket.net

Добавил: Beaver
0
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.