вверх  обратно

Результаты и турнирная таблица в Первой мужской лиге. 12 апреля 2010

14.04.2010

Група Центр 

За 1-6 місця

КомандаИВПЗПр+/-О%
1КПУ (Запоріжжя)
18
17
1
1351
891
460
35
94,4%
2БК Восход (Горлівка)
16
13
3
1320
1051
269
29
81,3%
3КДЮСШ (Маріуполь)
16
7
9
945
1115
-170
23
43,8%
4СФГУ-Інваспорт
16
6
10
1060
1195
-135
22
37,5%
5Черкаські Мавпи-2 (Черкаси)
16
5
11
889
996
-107
21
31,3%
6ЛДУФК (Львів)
18
2
16
143
460
-317
4
11,1%
     
                                                 
       
       
       
           
           
         
       
       

БК Восход (Горлівка) - СФГУ-Інваспорт (Дніпропетровськ) 103:65
КПУ (Запоріжжя) - Черкаські Мавпи-2 (Черкаси) 83:48
КДЮСШ (Маріуполь) - ЛДУФК (Львів) 20:0

БК Восход (Горлівка) - СФГУ-Інваспорт (Дніпропетровськ) 107:88
КПУ (Запоріжжя) - Черкаські Мавпи-2 (Черкаси) 81:75
КДЮСШ (Маріуполь) - ЛДУФК (Львів) 20:0

КДЮСШ (Маріуполь) - СФГУ-Інваспорт (Дніпропетровськ) перенос на 24-25.04.10
БК Восход (Горлівка) - Черкаські Мавпи-2 (Черкаси) перенос до 17.04.10

Груп Захід

Група "Захід"

Півфінал

Група "а": м. Костопіль рівненська область, 16-18 квітня 2010 року.
16 квітня 2010 року 18.00 год - бк"меридіан", м. Костопіль-1 місце підгрупи "захід";
17 квітня 2010 року 15.00 год. - 1 місце підгрупи "захід" - бк "вдпу" м. Вінниця;
18 квітня 2010 року 12.00 год. - бк "вдпу" м. Вінниця - бк "меридіан", м. Костопіль.

Група "б": м. Житомир, 16-18 квітня 2010 року:
16 квітня 2010 року, 18.00 год.- бк "житомир" - бк "будсервіс" м. Сарни;
17 квітня 2010 року, 15.00 год. - бк "будсервіс" м. Сарни - 2 місце підгрупи "захід";
18 квітня 2010 року, 12.00 год. - 2 місце підгрупи "захід" - бк "житомир".

Фінал

Перший день - 24.04. 2010 р.
1 пара, 15.00 год.- перше місце групи "а" - друге місце групи "б";
2 пара: 17.00год. - перше місце групи "б" - друге місце групи "а";  

Другий день - 25.04.2010 р.
За 3-4 місце: 11.00 год. - переможений першої пари - переможений другої пари:
За 1-2 місце: 13.00 год. - переможець  першої пари - переможець  другої пари.

07 - 09.05.10  фінал. 1 - 8 місця. Місто за призначенням

3  етап - фінальна частина змагань
Ігри за призові місця першої ліги

Місто проведення - за призначенням.
Команди, що посіли 1-4 місця в групах а ("центр") та б ("захід), грають фінальний тур за олімпійською системою (1/4 фіналу, 1/2 фіналу, матчі за 5-8 місця, фінал, матчі за 3, 5, 7 місця) протягом трьох днів в одному місті, і визначають переможця першої ліги.

07.05.10 чвертьфінальні ігри 

1 пара Група а центр місце 1 Група б захід місце 4 
2 пара Група а центр місце 2 Група б захід місце 3 
3 пара Група а центр місце 3 Група б захід місце 2 
4 пара Група а центр місце 4 Група б захід місце 1 

08.05.10 півфінальні ігри  

1 гра Переможець 1 пари Переможець 4 пари
2 гра Переможець 2 пари Переможець 3 пари
3 гра Переможений 1 пари Переможений 4 пари
4 гра Переможений 2 пари Переможений 3 пари

09.05.10 фінальні ігри  

За 7 - 8 місця Переможений 3 гри  Переможений 4 гри
За 5 - 6 місця Переможець 3 гри  Переможець 4 гри 
За 3 - 4 місця Переможений 1 гри  Переможений 2 гри
За 1 - 2 місця Переможець 1 гри  Переможець 2 гри

Добавил: Beaver
0

NEWSMAKER

  • 2038 грн.
  • 324 грн.
  • 201 грн.
  • 42 грн.
  • 26 грн.
  • 7 грн.
  • 7 грн.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.