вверх  обратно

Результаты и итоговое положение команд в Высшей женской лиге.

19.05.2010

Протягом 15-18 травня в м. Київ відбулися матчі заключного 16 туру першості Вищої жіночої ліги за 1-6 місця.

КомандаИВПЗПр+/-О%
1ТІМ-СКУФ (Київ)
32
32
0
3089
1577
1512
64
100,0%
2Олімп-НАЕК (Южноукраїнськ)
32
25
7
2561
1953
608
57
78,1%
3Сузір'Я-НУВГП (Рівне)
32
21
11
2218
1911
307
53
65,6%
4Регіна-Баскет-БАР (Бар)
32
20
12
2423
2245
178
52
62,5%
5ХАІ-Техексгаз (Харків)
32
20
12
2353
1963
390
52
62,5%
6Чайка (Бердянськ)
32
11
21
2190
2389
-199
43
34,4%
     
                                                 
       
       
       
           
           
         
         
         

ТІМ-СКУФ (Київ) – "Регіна-Баскет-Бар" (Бар) 97:76
"Сузір’я-НУВГП" (Рівне) – "Олімп-НАЕК" (Южноукраїнськ) 49:54
"Сузір’я-НУВГП" (Рівне) – "Регіна-Баскет-Бар" (Бар)61:64
ТІМ-СКУФ (Київ) – "Олімп-НАЕК" (Южноукраїнськ)  93:74

ТІМ-СКУФ (Київ) – "Регіна-Баскет-Бар" (Бар) 77:48
"Сузір’я-НУВГП" (Рівне) – "Олімп-НАЕК" (Южноукраїнськ) 44:55
"Сузір’я-НУВГП" (Рівне) – "Регіна-Баскет-Бар" (Бар) 94:63
ТІМ-СКУФ (Київ) – "Олімп-НАЕК" (Южноукраїнськ) 82:70

Також були зіграні матчі заключного туру за 7-12 місця.

КомандаИВПЗПр+/-О%
1Біла Акація-СДЮСШОР-2
32
26
6
2249
1615
634
58
81,3%
2Полісся (Житомир)
32
17
15
2026
2164
-138
49
53,1%
3Доначанка-СДЮШОР (Донецьк)
32
9
23
1580
2318
-738
41
28,1%
4Універ (Тернопіль)
32
9
23
1733
2259
-526
39
28,1%
5ОДЮСШ (Хмельницький)
32
13
19
1553
1816
-263
39
40,6%
     
                                                 
       
       
       
           
           
         
         
         

"Полісся" (Житомир) – ОДЮСШ (Хмельницький) 20:0
"Біла Акація-СДЮСШОР-2" (Одеса) – "Універ" (Тернопіль) 88:68
"Полісся" (Житомир) – "Універ" (Тернопіль) 81:72 
"Біла Акація-СДЮСШОР-2" (Одеса) – ОДЮСШ (Хмельницький) 20:0

"Полісся" (Житомир) – ОДЮСШ (Хмельницький)  20:0
"Біла Акація-СДЮСШОР-2" (Одеса) – "Універ" (Тернопіль) 63:45
"Полісся" (Житомир) – "Універ" (Тернопіль) 88:59
"Біла Акація-СДЮСШОР-2" (Одеса) – ОДЮСШ (Хмельницький) 20:0

Підсумкове положення команд:

1 місце – ТІМ-СКУФ (Київ), тренер ЗТУ Марина Ткаченко
2 місце – "Олімп-НАЕК" (Южноукраїнськ), тренер Олександр Єфремов
3 місце – "Сузір’я-НУВГП" (Рівне), тренер Валерій Жартун
4 місце – "Регіна-Баскет-Бар" (Бар)
5 місце – "ХАІ-Техексгаз" (Харків)
6 місце – "Чайка" (Бердянськ)
7 місце – "Біла Акація-СДЮСШОР-2" (Одеса)
8 місце – "Полісся" (Житомир)
9 місце – "Дончанка-СДЮШОР" (Донецьк)
10 місце – "Універ" (Тернопіль)
11 місце – ОДЮСШ (Хмельницький)
12 місце – КПУ-ОДЮСШ (Запоріжжя)
13 місце – МСДСЮШОР (Вінниця)
14 місце – "Таврійська Зірка" (Херсон)
15 місце – ПНУ (Івано-Франківськ)

Кращі гравці чемпіонату:

Кращий гравець – Інна Фасхутдінова (ТІМ-СКУФ, Київ).
Кращий захисник – Євгенія Шаровка (ТІМ-СКУФ, Київ).
Кращий нападник – Ганна Єремейчук ("Сузір’я-НУВГП", Рівне).
Кращий центровий – Олександра Чек (ХАІ-Техексгаз, Харків).

Beaver, basket.com.ua

Добавил: Beaver
0

NEWSMAKER

  • 4389 грн.
  • 812 грн.
  • 192 грн.
  • 142 грн.
  • 63 грн.
  • 21 грн.
  • 7 грн.
  • 7 грн.
Индикатор репутации - оценка всех предыдущих комментариев пользователя за последние 12 месяцев, сделанная другими пользователями. Этот показатель позволяет предположить, оставлен ли комментарий уважаемым автором или нет.